Jose Ramirez C650 1A Traditional Klasik Gitar (Natural)

* Üst :
Ladin

* Gövde : Spruce

* Skala Uzunluğu : 650mm

* Arka ve Yanlar : Hint Gülağaç

* Uzunluk : 650 mm

* Eşik Genişliği : 52 mm

* Finish : Lacquer

Bu ürünle ilgili toplam 1 yorum var.

C650 / 1A modeli oğuzhan t. 17.01.2018
ramirezin otantik bilindik konser modeli 1a a sınıfı el yapımı olduğunu gösterir konser gitarlarının en büyük özellikleri bol harmonics içermesidir böylece doğuşkanlarıyla birlikte armoniler zenginleşir bu gitardada elbette çok zengin güçlü bir ses üretimi mevcut bence bir diğer özelliğide sesi uzun mesafelere yayma özelliğiki bu sayede konserde en arkadaki dinleyeciye ulaşmak mümkün. fiyatı pahalı bulanlara ramirez spr modelini tavsiye ederim 1a çizgisine oldukça yakın ve daha ucuz yaklaşık 5-6000 dolar civarı

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız