Johannes Seiler Model 118 Traditio Akustik Duvar Piyanosu (Siyah)

101010740102 / JOHANNES SEILER
Ürünün Tüm Varyasyonları

%20 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 232,934.83 TL 240,139.00 TL 301,507.00 TL 24,807.69 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Alman sınıfını yayan güzel, parlak siyah bir piyanodur. 165 yıllık deneyime dayanan Johannes Seiler piyanoları, Seiler standardına ve Avrupa standartlarına göre üretilmektedir. Kitzingen'deki fabrikada, her piyano geleneksel bir şekilde son rötuşlara tabi tutulur. Son işlem, klavyenin düzenlenmesi ve akort çalışmaları usta piyano teknisyenleri tarafından tamamlanır. Benzeri görülmemiş bir ses zenginliğine ve hoş çalma doğasına sahip güvenilir ve nispeten uygun fiyatlı piyanolar sonuçtur.

Ağırlık: 214 kg

Yükseklik: 118 cm

Genişlik: 147 cm

Derinlik: 60 cm

Menşe ülke: Çin, Almanya

Renk: Siyah Yüksek Parlaklık

Yükseklik:118 cm

Dijital Sistem: Yok / Kurulum mümkün

Menşe ülke: Çin

Renk Donanımı: Pirinç

Yavaşlama Mekanizması: Evet

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız