Işbir Akustik Ses Yalıtım Sünger Seti (1 m2)

110149990013 / DOREMUSIC
4,501.00 TL 464.98 TL'den başlayan taksitlerle


Işbir Akustik Ses Yalıtım Sünger Seti (1 m2)

26 dansite akustik süngerden imal edilmiş olup ürün kesimleri kusursuzdur. Orta frekans seslerin yoğun olduğu yerlerde reverblerin yutulması için tasarlanmıştır.
 
Ürün ölçüleri: 5 cm kalınlık   50x50 cm    en x boy (+/- 5 mm)

NOT: 4 adet 50cm X 50 cm sünger ve uygulama için gerekli olan yapıştırıcı kutu içeriğine dahildir.

Genel Özellikler

Yüksek sıcaklık ve aleve maruz kaldığında erimez, akıcı damlacık oluşturmaz ve yapısal değişikliğe uğramaz
 
Nem aldığında küflenmez, yapısal bozulma göstermez
 
Piramit sünger tüm gözenekleri açık, ses emme / yutma özelliği ve alev geciktirici özelliği vardır.
 
Özellikle iç mekanların akustik düzenlenmesi için idealdir.
 
Düşey ve yatay yönde seslerin yalıtımı amacı ile duvar, tavan ve zemin gibi alanlarda kullanılabilir
 
Kullanılan Alanları

Ev, Oteller, Opera salonları, Toplantı odaları, Reji odaları, Stüdyo odaları, Televizyon & Radyo, Kayıt ve Yayın odaları, Sinemalar , Eğlence merkezleri , Spor kompleksleri , Hastane cihaz odaları, Yüzme havuzları, Cafeler, Çağrı merkezleri,  Poligon alanları, Jenaretör kabinleri, Makine daireleri, Kömürlük ve Kiler odaları, Sığınak odaları, Hidrofor daireleri, Kabinler  v.b alanlarda uygulanabilir.

Bu ürünle ilgili toplam 1 yorum var.

Hem ev hem müzik odası için toprak h. 16.09.2020
Bu üründen odama 2 adet aldım toplam 8 parça 50x50 cm , 4 ünü tavana 4 ünü de bir duvarıma yapıştırdım , ses yutumu harika , çınlamalar ve tiz sesler tamamen kayboldu müzik odam çok daha keyifli hala geldi , daha kaliteli müzik yapıyorum ve kayıt yapmaya başladım , birdaha ki ay 1 adet daha alıp bir duvarıma daha yapacağım, teşekkürler.

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız