Hercules HCMS-401B+ Mikrofon Standı

110160630116 / HERCULES / HCMS-401B+
Sepette: 2,584.08 TL 2,664.00 TL 275.21 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Hercules HCMS-401B+ Mikrofon Standı

Hercules HCMS-401B+ Düz Mikrofon Standı, kolun çevrilmesiyle takılan ve sökülen benzersiz bir Quik-N-EZ Mikrofon Klipsine sahiptir. Quik-N-EZ Yükseklik Ayarlama Tutacağı, tek elle ayarlamalar sunarken, eğilebilir taban ve döner bacaklar istediğiniz yere ulaşır ve ihtiyaç duyduğunuz her yere sığar.

Teknik özellikler

Yükseklik: 103 - 168 cm

Ağırlık: 3.17 kg

Taban yarıçapı: 370 mm (14.6")

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız