Godin MultiOud Encore Nylon Natural SG Ud

104130589904 / GODIN / 037414
Sepette: 77,292.51 TL 79,683.00 TL 7,684.24 TL'den başlayan taksitlerle

MultiOud Encore Nylon Natural SG
The Godin MultiOud Encore Nylon,Geleneksel Ud tasarımına saygıyla tasarlanmış, 11 telli perdesiz elektro akustik bir Ud'dur. Standart tekne gövdeli ud ile özellikle elektronik kullanım, akort ve ses seviyesi sıkıntısı yaşayan sayısız müzisyen düşünülerek, Virtüöz Udi'lerin gözetiminde tasarlanmıştır.

 

Godin tarafından geliştirilen dahili preamp lie kontrol edilebilir eşikaltı manyetik ile en doğal sesi sunar. Dahili preamp aynı zamanda akort cihazı içerir.

Özellikler
İki bölümlü Kanada Ihlamur Ağacı Gövde
Masif Sedir Kapak
Maun Sap
Gülağacı Köprü ve Klavye
Custom Burgular
24" (609.6 mm) Klavye Eğim Çapı
23.03" (585 mm) Skala
1.6 " (40.64 mm) Eşik Genişliği
1/4" Çıkış
Custom voiced EPM Quantum 1T Elektronik Devre
Dahili Kromatik Akort Cihazı

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız