Gibraltar SC-4425MB Mini Zil Tutucu

109100560081 / GIBRALTAR / SC-4425MB
39.88 EUR 427.29 TL 39.27 TL'den başlayan taksitlerle

Gibraltar SC-4425MB Mini Zil Tutucu

Gibraltar SC-4425MB Mini Zil Kolu, davul kurulumunuzda başka bir standa olan ihtiyacı ortadan kaldırır. SC-4425MB, perküsyon kurulumunuza daha fazla zil sesi eklemenin uygun bir yolunu sunar. Gibraltar SC-4425MB Mini Zil Kolu günümüz piyasasındaki çoğu stand ile birlikte de kullanılabilir.

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız