Gibraltar Electronic Mounting Clamp SC-GEMC

109100568544 / GIBRALTAR / SC-GEMC
40.35 EUR 408.54 TL 836.29 TL (82.59 EUR) 37.54 TL'den başlayan taksitlerle

Gibraltar Electronic Mounting Clamp SC-GEMC

Gibraltar'ın SC-GEMC Elektronik Montaj Kolu Kelepçeleri, klavyelerinizi ve diğer elektronik donanımlarınızı raf sisteminize monte etmenin akıllı bir yoludur. Bu kollar 16,5" düz metalden yapılmıştır ve herhangi bir standart 1,5" raf çubuğuna uyan sağlam bir "T" saplı metal raf kelepçesine tutturulmuştur.

Bu size elektronik cihazlar veya düz bir yüzeye oturması gereken herhangi bir büyük parça için oldukça gibi sağlam bir montaj yüzeyi sağlar.

Her kol kilitlenebilir, ayarlanabilir lastik tıpalara sahiptir, böylece yükleri güvenli bir şekilde yerinde kalır.

 

Ürün Özellikleri

• Klavyeleri (büyük ve küçük), dizüstü bilgisayarları, DJ controller'ları, mikserleri ve dizüstü bilgisayarları monte etmek için raf kurulumuyla birleştirilecek şekilde tasarlanmıştır

• Her bir kol, raf kelepçesine ve plakaya vidalanmış 45cm uzunluğunda yassı metal stoktan yapılmıştır

 

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız