Fishman Prefix Premium Blend Preampli ve Manyetik

106120460031 / FISHMAN / PRO-MAT-AP7

%10 İndirim Kodu: MAYIS10

Kodu sepetinize uygulayın, indirime sahip olun!

365.00 USD 3,034.65 TL 280.11 TL'den başlayan taksitlerle

Mikrofon ve eşikaltı manyetiğin kusursuz birleşimini sağlayan Prefix Premium Blend, üzerindeki stereo miks potansı, kromatik tuner ile ihtiyaclarınızı tek noktada karşılıyor.

Kutu içeriğinde standart olarak Acoustic Matrix eşikaltı manyetik bulunduran Prefix Premium Blend, müziğinizin kontrastını tamamlamak için minyatür gooseneck mikrofona da sahip. Prefix Premium Blend Preamplinin en eşsiz özelliği ise, bu iki yüksek kaliteli ses kaynağının, mikrofon ve eşikaltının seslerini mükemmel bir şekilde harmanlaması.


Pil değişimini kolaylaştıran ve enstrüman üzerinde ikinci bir değişiklik yapmadan montajı sağlayan preampli üzerindeki pil yuvası, Son derece hassas bir yapıya sahip bas,mid,tiz,volüm,semi ? parametrik kontrast ve mikrofon/eşikaltı miks potansları, feedback kesmek için faz butonu ile Prefix Premium Blend, müziğinizde fark yaratacak.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız