Epiphone Pro-1 Akustik Gitar (Ebony)

104040440810 / EPIPHONE / EAPREBCH1

%9 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

3,966.00 TL 4,364.00 TL 365.02 TL'den başlayan taksitlerle

Kampanyalar

Epiphone Pro-1 Akustik Gitar Ebony

PRO-1, Epiphone’un 1932 yılından başlayarak ürettiği ve dünyada en çok tanınan, tam anlamıyla geleneksel ‘’dreadnought’’ kasalı bir akustik gitardır. Dreadnought kasalı gitarların bu üne sahip olmasının en önemli sebepleri ise yüksek volüme ve geniş ton aralığına sahip olmalarıdır. Diğer bir deyişle beste yapan ve rock müzik ile ilgilenen birçok müzisyenin en iyi dostu olan Dreadnought kasa akustik gitarları neredeyse dinlediğiniz tüm kayıtlarda bulabilirsiniz. Fakat geleneksel Dreadnought kasa akustik gitarlar yeni başlayanlar için geniş kasalı olmaları sebebiyle çalımı zorlaştırıyordu. Ta ki yeni Epiphone PRO-1 bu sorunları tümüyle ortadan kaldırana kadar.

PRO-1 ile sunulan özenle seçilmiş ve gövde derinliği düşürülmüş Ladin ve Maun ağaçları sayesinde artık akustik gitar çalmak daha rahat ve kolay. ‘’Özel Seçim A Kalite’’ ses tahtası ve eşsiz ‘’ PRO-Prietary™’’ çıta balkon sistemi sayesinde tizler parlak ve net, baslar ise gür ve dengelidir. Ayrıca bu yenilikler sayesinde gitarınız aşırı nem, sıcaklık ve güneş ışığı olan ortamlara karşı daha dayanıklı. Eğer iyi bir gitarın kalbi ses tahtası ve klavye/sap ikilisinden oluşur dersek, çalmaya başladığınız andan itibaren Epiphone PRO-1 gitarın tınısı sizi kolayca saracak.

Yeni PRO-1 akustik gitarların sap ve klavyelerinde klasik Maun ve Gül ağaçları kullanılmasına rağmen Epiphone’un yeni dizaynı sayesinde artık el ve parmak yorgunluğunuz çok daha aza iniyor. Geleneksel ve büyük Dreadnought kasa akustik gitarların aksine PRO-1 serisine ait olan ‘’C’’ şeklinde özel kavisli ‘’EZ-PRO™’’ sap şekli yüksek çalım rahatlığı sağlıyor. Kısaltılmış sap uzunluğu sayesinde notaları ve akorları öğrenmek daha kolaylaşıyor. 

Epiphonu’un 18:1 boyutlarındaki Deluxe akort burguları sayesinde doğru sesi bulmak artık çok daha zahmetsiz. Sert ve yüksek rezonanslıTUSQ maddesinden üretilen GraphTech® ve NuBone™ alt/üst eşikler gitarın volümünü yükseltirken aynı zamanda daha zengin bir ton sunuyor. PRO-1 gitarların sunduğu belki de en sıra dışı yeniliklerden biri de yeni köprü sistemi EZ-String™. Bu yeni köprü sistemi sayesinde artık teli sabitlemek için köprü ile tel bağlantısını sağlayan pinlere artık ihtiyaç yok. Diğer bir deyişle sahnede veya evde tel değiştirmek hiç olmadığı kadar kolay bir hale geliyor.

Teknik Özellikler:

 • Ses Tahtası : Özel Seçim A+ Ladin, Custom PRO-Prietary™
 • Gövde : Özel Seçim A+ Maun, düşürülmüş gövde derinliği
 • Sap : Maun, ‘’C’’ profilinde ‘’EZ-PRO™’’
 • Truss Rod : Dual-Action çift yönlü sap ayar çubuğu
 • Klavye : Gülağaç , PRO-Ease™
 • Fret : 20; JumboPRO™
 • Eşik : GraphTech® NuBone™
 • Sap Uzunluğu : 75"
 • Akort Burguları : 18:1 ölçülerinde krom Epiphone ‘’Deluxe’’
 • Teller : Epiphone Ultra-Light (9-47)
 • Köprü : Gülağaç
 • Pickguard : Siyah renk, çizilmez yapıda
Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Gövde Şekli Dreadnought

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri