Epiphone J-45EC Studio - Solid Top Fishman Presys-II Elektro Akustik Gitar (Vintage Sunburst)

(Online Ders Hediyeli)

104050441104 / EPIPHONE / EE2SVSNH3
Sepette: 13,207.52 TL 13,616.00 TL 1,406.61 TL'den başlayan taksitlerle

Epiphone J-45EC Studio - Solid Top Fishman Presys-II Elektro Akustik Gitar (Vintage Sunburst)

Epiphone AJ-220SCE, Epiphone'nun en çok satan akustik gitarlarından biridir. Bunun başlıca nedenlerinden biri, gelişmiş Jumbo gövdesinin performansınızın her nüansını iletirken size büyük ses vermesidir. Sağlam bir Sitka ladin üst, maun sap ve gövde, aktif preamp sistemi ve yerleşik eq ve tuner ile klasik jumbo profiline sahiptir.

Epiphone AJ-220SCE, keskin, net orta ve yüksek tonlar sunar. Epiphone'un - ilk olarak 1930'larda üretilen gelişmiş Jumbo vücut şeklinnden ilham alınarak tasarlanan bu şık akustik, büyük bir alt kısma ve arada dar bir bel ile daha küçük, yuvarlak bir üst kısma sahiptir. Bu çan şeklindeki düzenleme, Epipho'nun gelişmiş Jumbo akustiğini karakterize eden netliğin simgelerindendir.

Epiphone AJ-220SCE Elektro Akustik Gitar, yerleşik Fishman elektroniği ile akustik performansınızın tüm heyecanını doğrudan bir amplifikatör veya ses sistemine enjekte eder. Yerleşik Sonicore alıcı, Fishman Presys II preamp sistemi tarafından desteklenmektedir ve size 2 bantlı EQ, çıkış seviyesi ve sahnenin rahatlığında faz kontrolleri sağlar. Parlak bir LED ekrana sahip yerleşik bir tuner'a sahiptir. 

Epiphone AJ-220SCE'nin büyük, dengeli tonu şarkıcı-söz yazarları için idealdir. Eğer solo çalıyorsanız, AJ-220SCE harika bir eşlikçidir ve orta kademe netliği ve gelişmiş solo çalma için çok önemli olan tizlerin yanı sıra ihtiyacınız olan doğal akustik ses ve bas tepkisini sunar.

Özellikler:


* Gövde : Maun üzeri masif Sitka/Ladin kaplama

* Sap : Maun, Slimtaper "D" profil

* Skala : 25"

* Klavye : Gülağaç

* Aksam : Nikel

* Köprü : Gülağaç

* Köprü Manyetiği : NanoFlexTM düşük empedanslı manyetik

* Kontroller : Shadow Performer Tuner Preamp, Ses, Phase (feedback engelleyici), Tiz EQ, Bas EQ, Akord/sesi kesme düğmesi, Kromatik akord cihazı

 

 

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Gövde Şekli Jumbo

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları