Epiphone EJ-200 CE Gold Elektro Akustik Gitar (Natural)

104050579903 / EPIPHONE / EEJ2NAGH1
677.62 EUR 6,094.45 TL 544.55 TL'den başlayan taksitlerle

Epiphone EJ-200 CE Gold Elektro Akustik Gitar (Natural)

Gibson J200, gitar tarihinin en ikonik görünüşlerinden biridir ve Elvis, Buddy Holly ve Pete Townshend gibi efsaneler tarafından çalınmıştır

Epiphone EJ-200 CE Gold Elektro Akustik Gitar bu ikonik gitarın görünümünü, sesini ve hissini taklit etmeyi amaçlayarak tasarlanmıştır. Sağlam bir ladin üst kısmı ve seçili akçaağaç arka ve yanları, bu gitara büyük bir ton verir.

Siyah, Vintage Sunburst ve Doğal renklerde mevcut olan EJ-200 stili, görkemli görünümü ve kararlı sesiyle aynı derecede bilinen dünyanın en ünlü akustik gitarıdır.

EJ-200 ilk piyasaya sürüldüğünde, sahne ve radyo üzerinden yansıtma yapabilen daha derin, daha dengeli ve güçlü bir akustik enstrümana olan ihtiyacı hemen karşıladı. J-200 radikal yeni bir tasarımdı, daha önceki herhangi bir gitardan daha büyük ve daha cesur, piyasadaki diğer herhangi bir akustiğin ötesine yansıtma yeteneğine sahipti - bugün hala EJ-200CE ile geçerli olan bir gerçek.

EJ-200CE'nin klasik şekli, akçaağaç sap, arka ve yan kısımlara sahip bir Solid Ladin üst ile ve tam perde erişimi için çarpıcı bir kesit ile yapılmıştır. Ünlü SlimTaper seçimli akçaağaç boynumuz gövdeye 14. perdede katılır ve 25,5 "ölçeğe sahiptir. Gülağacı klavye, birinci sınıf döküm altın 14 ile ikonik Eğimli Güvercin Epiphone başlığının yanı sıra vintage tarzı inci taç kaplamalara ve 1.68" somuna sahiptir.

EJ-200CE'nin sahnede ve stüdyoda en göze çarpan özelliklerinden biri, ritim gitaristlerinin yanı sıra şarkıcıların solo çalarken bile bir grup tarafından yedekleniyormuş gibi hissetmelerini sağlayan güçlü ama dengeli tonudur

EJ-200CE'nin dengelenmiş eyerinin altında, Shadow'un tescilli NanoFlex, düşük empedanslı alıcı bulunur. Bir piezodan farklı olarak, benzersiz esnek algılama malzemesi, piezoların sertliği olmadan gerçek bir akustik ton için yalnızca tel titreşimini değil, aynı zamanda üst ve gövde titreşimlerini de toplayan entegre aktif elektroniklere sahiptir. NanoFlex'i tamamlayan, klavyenin harmonik yönünden zengin ucuna monte edilmiş devrim niteliğindeki NanoMag manyetikidir. Yalnızca Shadow'dan, NanoMag 3 Samarian-Cobalt mıknatıs ve geniş bir harmonik yelpazesi dahil olmak üzere tüm yüksek ve düşük değerleri yakalamak için entegre bir aktif devre içerir. Her iki pikabı karıştıran 1/4 "mono çıkış veya iki pikabı bölen 1/4" stereo çıkış seçiminizle, mükemmel akustik tonu canlı olarak yaratmak için ideal esnekliğe sahiptir.


* Metal Aksam : Altın renkli

* Uzunluk : 22,5"

* Sap (Neck) : Akçaağaç

* Tuşe : Gülağaç

* Gövde : Akçaağaç

* Üst: Masif Ladin

* Klavye: taç kaplamalı gül ağacı

* Köprü: sentetik kemik eyerli gül ağacı

* Pikap: Fishman Presys

* Kontroller: Dahili Akort Aleti, Ana Ses Seviyesi, Ana Ton, Faz, Tiz, Bas, EQ Şekli, Düşük pil göstergesi, Akort Aleti Açık / Kapalı / Sessiz

* Güç: İki 2032 Lityum Pil

* Çıkış: 1/4 "mono 1/4" stereo karışımı

* Pickguard: Kaplumbağa kabuğu görünümlü

* Perde sayısı : 20

* Perde Sap Eni : 1.68 "Scale25.5"

* Perde Sap Eni: 1.68 "Scale25.5"

* Manyetik : eSonic2

* Taşıma Çantası Hediyelidir.

 

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Gövde Şekli Jumbo

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktılar