Eduard Seiler Model 168 Akustik Kuyruklu Piyano (Parlak Siyah)

(Online Ders Hediyeli)

101021250104 / EDUARD SEILER / 168SALONE
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Eduard Seiler, 1849'da Seiler Pianos'u kurdu. 1923 yılına gelindiğinde, Anton Seiler-Dütz şirketi Doğu Almanya'daki en büyük piyano üreticisi olacak şekilde genişletti. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, şirket sonunda bugün ikamet ettiği Kitzingen, Almanya'ya taşındı. 2008 yılında Samick tarafından satın alındı. Bugün Samick, Almanya'da Seiler (SE modelleri) üretimine devam ediyor, ancak aynı zamanda sınırlı modellerde ED'ye işaretli Endonezya'dan daha uygun maliyetli klonlar üretiyor. 

Boyutlar: 5'6"x59" veya 1m 68cm x 147cm

Mevcut Kaplamalar: Cilalı Abanoz veya Maun

Özellik: Nikel kaplı kesilmiş iplik Alman çubuk çelik ayar pimleri ~ Alman Abel "T" Kablolu çekiçler ~ Katı ladin Membrator sistemi ses tahtası ~ Beyaz ladin kaburgaları, önceden kavisli ve iç kenara çentikli

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız