D'Addario K410 LM Kaplan Forza Viyola Teli

107110350013 / D'ADDARIO / K410 LM

%43 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

1,255.00 TL 2,212.00 TL 115.51 TL'den başlayan taksitlerle

D'Addario K410 LM Kaplan Forza Viyola Teli
 

Kaplan Forza viyola telleri, Kaplan serisinin güzel, zengin ton ve üstün arşe tepkisini sunarak en seçici profesyonel müzisyenlere yöneliktir. Kaplan Forza viyola telleri, dinamik spektrum boyunca netlik, sıcaklık ve çok yönlülük sağlayarak profesyonel müzisyenlerin talep ettikleri kontrol, ifade ve endişesiz çalma deneyimini sağlar.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız