D'Addario H350 4/4M Helicore Octave Keman Teli

107100350013 / D'ADDARIO / H350 4/4M

%39 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

843.00 TL 1,390.00 TL 77.59 TL'den başlayan taksitlerle

D'Addario H350 4/4M Helicore Octave Keman Teli
 

Helicore Octave keman telleri, geleneksel keman akortunun bir oktav altında çalınacak şekilde tasarlanmıştır, bu da yeni ton ve stil olanakları sağlar. 

Bu teller, Helicore keman telleriyle aynı temel teknolojileri kullanır. Bu tel seti, geleneksel keman tellerinden çok daha kalındır ve sonuç olarak, doğru kurulumu sağlamak için ekstra özen gerektirirler.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri