2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Casio PX-S7000BK Dijital Piyano (Siyah)

(Online Ders Hediyeli)

102030290141 / CASIO / PX-S7000BK

%25 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 85,299.86 TL 87,938.00 TL 117,252.00 TL 9,084.48 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Tasarım ve Sesin Yeni Zirvesi

PX-S7000, dijital piyano standartlarını yeniden tanımlayan gerçek bir el zanaatı eseridir. Bu model, Casio'nun yenilikçi ses teknolojileri ve kuyruklu piyanonun otantik dokunuşu ile her açıdan takdir edilebilen dahili pedalları ve standı ile entegre estetiği bir araya getiriyor. PX-S7000'in kalitesini ve güzelliğini hissedin ve hayatınıza getirdiği üstün ahengi keşfedin.

Her açıdan mükemmel görünen temiz, basit çizgilere sahip tam entegre tasarım.

Üç farklı renk seçeneği mevcuttur: Harmonious Mustard, Siyah ve Beyaz. Her iç mekana kusursuz uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

Yeni Uzamsal Ses Sistemi teknolojisi, ahşap/reçine kompozit malzemeden yapılmış sert bir yapıda muhafaza edilen, ayrı ayrı çalışan dört tam aralıklı hoparlör kullanır.

Piyano Konumu işlevi, dijital piyanonun bulunduğu yere bağlı olarak akustiği optimize eder (Standart, Duvar, Merkez, Masa).

CASIO'nun benzersiz Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı sayesinde şaşırtıcı derecede otantik akustik kuyruklu piyano tonları.

Özenle hazırlanmış bir akustik piyano grubu ve iyi bilinen belirli şarkılarda duyulan elektrikli piyano tonları içerir.

Akıllı Hibrit Çekiç Aksiyonlu Klavye, gelişmiş bir fiziksel klavye mekanizmasını dijital kontrol teknolojisi ile birleştirerek son derece etkileyici çalınabilirlik sağlar.

Akustik kuyruklu piyano hissine yakın yüksek kaliteli dokunsal pedallar.

Çeşitli vokal geliştirici mikrofon efektleriyle kullanılabilecek bir mikrofon bağlamak için özel MIC VOLUME düğmesine sahip standart telefon MIC IN jakı (TS telefon).

Ürünle birlikte gelen Kablosuz MIDI ve Ses adaptörünü (WU-BT10) bağlayın ve PX-S7000 hoparlör sistemi üzerinden akıllı telefonunuz veya tabletinizden müzik dinleyin.
Ön panel LED aydınlatmalı ekran, çalınan müziğin tarzını tamamlar.

Seki Furniture'ın CRASH GATE markasıyla birlikte oluşturulan yüksekliği ayarlanabilir piyano taburesi. Kayın ağacından yapılmış tabure hem işlevsel hem de güzel tasarımlı bir mobilya parçasıdır.

Akıllı telefon ve tabletler için CASIO MUSIC SPACE uygulaması, müzik öğrenmeyi ve çalmayı daha da eğlenceli hale getirir.

Her açıdan mükemmel görünen sade hatlar ve tasarım sadeliği, entegre stand ve pedallar da dahil olmak üzere akustik piyanonun geleneksel estetiğini ve kalitesini yansıtır.

Üç farklı renk seçeneği mevcuttur: Harmonious Mustard, Siyah ve Beyaz. Her iç mekana kusursuz uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

* HM varyasyonu yüksek kaliteli piyano parlaklığında cilalanmıştır.

Piyanonun kendisine uygun çizgilere sahip ahşap tanecikli stand.

Gövde rengine uygun kumaş Hoparlör kumaş rengi.

Şeffaf akrilik müzik standı dahildir.

Pedal ünitesi ve metal çerçeve, piyanonun gövde rengiyle ve birlikte verilen piyano kapağıyla eşleşir.

LED dokunmatik halka, dokunmatik düğmeler ve arkadan aydınlatmalı LCD ekranlı düz ön panel.

Yalnızca 242 mm'lik önden arkaya derinliğe sahip, yerden tasarruf sağlayan form.

SES VE ÇALINABİLİRLİK

Ses Kaynağı

Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı, akustik enstrümanın zengin rezonanslarını içeren kuyruklu piyano tonları da dahil olmak üzere çok çeşitli olağanüstü ayrıntılı ve çalınabilir tonlar üretir.

Piyano telleri tarafından 88 tuşun her biri için üretilen üst tonlar ve bunun sonucunda ortaya çıkan karmaşık gövde rezonansları, güzel, zengin ve canlı bir piyano tonu oluşturmak için aslına sadık kalınarak üretilir.

Piyano tonu zaman içinde ve en yumuşak dokunuşlardan güçlü, coşkulu çalmaya kadar çalanın tarzının her nüansıyla incelikle değişir.

Açık Tel Rezonansı ve Aliquot (çekiçle vurulmayan ancak daha zengin bir ton için sempatik olarak titreşen üst oktavlardaki ek teller) Rezonans modelleme.

Ses Sistemi

CASIO'nun yeni Spatial Sound System teknolojisi, performans alanınızı doldurabilen bir ses üretmek için dört adet bağımsız çalışan tam aralıklı hoparlör kullanır. Hoparlör destek yapısı sert ahşap/reçine kompozit malzemeden üretildi.

Dış hoparlörler, piyanonun kompakt boyutuna rağmen daha geniş bir ses elde etmeye yardımcı olan yan tarafı iyileştiren difüzörlerle donatıldı.

Surround işlevi, her biri belirli bir ses alanı için ayarlanmış dört hoparlörün ayrı çıkışını ayarlayarak doğal, geniş bir işitsel deneyim yaratır (üç türden seçilebilir).

Salon Simülatörü/Yankı işlevi, konser salonları ve diğer performans alanlarının akustik özelliklerini yeniden oluşturarak gerçekçi bir varlık hissi yaratır.

Piyano Konumu işlevi, her hoparlörden gelen ses öğelerini dijital piyanonun konumuna göre ayarlar (standa, duvarın yanına, odanın ortasında, masa üzerinde monte edilir).

Tonlar

Akustik piyanolar, elektrikli piyanolar, organlar, dizeler ve daha fazlasını içeren 400 dahili ton. 
Özenle hazırlanmış bir akustik piyano grubu ve iyi bilinen belirli şarkılarda duyulan elektrikli piyano tonları içerir.

Klavye

Akıllı Hibrit Darbeli Aksiyon Klavyesi, gelişmiş fiziksel klavye mekanizması ve dijital kontrol teknolojisinin bir kombinasyonuyla yumuşak ve güçlü dokunuşlar arasında son derece etkileyici bir çalma sunar.

Akustik bir kuyruklu piyano gibi, tuş mekanizması çekiçlerin ağırlığını kullanır, böylece tuşlar yumuşak bir şekilde çalındığında hafif hissedilir ancak güçlü bir şekilde çalındığında yine yanıt verir.

Beyaz tuşlar, doğal bir his ve birinci sınıf bir yüzey için yeni geliştirilen yüksek kaliteli ladin ağacı/reçine kompozit malzemeden yapılmıştır.

Fil dişi doğal taneciği yeniden oluşturmak için beyaz tuşlar tamamlanırken siyah tuşlarda hem görünüm hem de his açısından abanoz ahşaba yakın bir şekilde benzeyen yeni mat kaplama bulunur.

88 Tuşlu Dijital Ölçekleme teknolojisi, ses seviyesinin her tuş için ne kadar sert çalındığına bağlı olarak ayrı ayrı kontrol edildiği ve dokunma ağırlığının bir kuyruklu piyano gibi klavye uzunluğu boyunca değiştiği anlamına gelir.

On adımlı Çekiç Tepkisi ayarı, sesin zamanlamasını tuşa nasıl vurulduğuna ve akustik bir piyano gibi hangi registerin çalındığına göre ayarlamanıza olanak tanır.

Üç seviyeli Tuş Bırakma Tepkisi, bir tuş bırakıldığında sesin ne kadar hızlı azalacağını kontrol eder. Şarkıya uyması için biraz daha legato veya staccato hissi seçilebilir.

Tuş Bırakma Simülatörü, anahtarın ne kadar hızlı serbest bırakıldığına bağlı olarak bir anahtar serbest bırakıldıktan sonra sesin ne kadar hızlı azalacağını kontrol eder. Bir kuyruklu piyanonun çalan kişinin ifadesine nasıl tepki verdiğine dair en ince nüanslara gösterilen bu özen, PX-S7000'in tipik özelliğidir.

Pedallar

Akustik kuyruklu piyano hissine yakın his sağlayan yüksek kaliteli dokunsal pedallar.
Sürekli değişken amortisör pedalı ve iki kademeli ayarlı damper pedalı.

Deneyim

Atanabilir iki EX düğmesi, ayarların gerçek zamanlı olarak değiştirilebilmesini veya oynatma sırasında CASIO MUSIC SPACE uygulamasının işlevlerinin çağırılmasını sağlar.

Oynatma sırasında gerçek zamanlı ton değişimi için atanabilir CONTROL düğmesi.

O anda çalınan notaların perdesini yumuşak bir şekilde yükseltmek veya alçaltmak için pitch bend tekerleği.

Piyasada satılan bir ifade pedalı bağlanabilir ve gerçek zamanlı kontrol için ton parametreleri atanabilir.

Basılı tutulan tuşlardan arpejlenmiş akorları ve diğer müzik cümlelerini çalmak için arpejatör. Katman veya Bölme kullanırken, arpejatör her parça için bağımsız olarak açılıp kapatılabilir.

Tüm klavye boyunca iki farklı tonun katmanlanması için katman işlevi.

Her birine farklı tonların atandığı üst ve alt bölgeler arasında klavyeyi ayırmak için Bölme işlevi.

Klavyeyi aynı registerin iki bölgesine ayırmak için Düet işlevi.

Kayıt, ton, katman, bölme ve efekt ayarları dahil olmak üzere piyanonun mevcut ayarlarının bir anlık görüntüsünü kaydetmenize ve geri çağırmanıza olanak tanır
CASIO MUSIC SPACE uygulamasındaki Piyano Uzaktan Kumandası, ton ve efekt parametrelerini ayarlamak için kullanılabilir.

Temel klik sesi ve zil seslerinden 20 farklı davul kalıplarına kadar bir dizi şablonlu metronom işlevi. Tempo, BPM gibi sayısal olarak veya Moderato gibi tempo göstergeleri ile ayarlanabilir.

Mikrofon Bağlama/Mikrofon Efektlerini Kullanma

Vokalleri PX-S7000'in hoparlörlerinden duymak için standart telefon MIC IN jakına (TS telefon) bir mikrofon bağlayın. Vokal ve Dijital Piyano seslerini karıştırmak için Salon Simülatörü/Reverb efektini uygulayın. 
Vokallerinizi parlatmak, geliştirmek ve etkilemek için 25 mikrofon efekti.

Kulaklık Modu

Kulaklık modu, sesi kulaklıkla dinlemek için otomatik olarak optimize eder ve ses hoparlörlerden çalınıyormuş gibi daha doğal bir dinleme deneyimi yaratır.

Ses Kaydedici

Çaldıklarınızı standart bir WAV ses dosyası olarak dahili belleğe veya bilgisayarda ya da başka bir cihazda çalmak için piyasada satılan bir USB flash sürücüye kaydedin.
DSP efektleri ve mikrofon girişi (mikrofon efektleri dahil) de duyulduğu gibi kaydedilebilir.

MIDI Kaydedici

MIDI kaydedici, çaldıklarınızı Dijital Piyano'dan çalınabilen MIDI şarkı verileri olarak kaydetmenizi sağlar; Piyano dersleri ve pratik için mükemmeldir. Veriler ayrıca daha sonra çalınmak veya bir DAW veya diğer elektronik müzik aletleriyle kullanılmak üzere standart bir MIDI dosyası (SMF) olarak bir USB flash sürücüye kaydedilebilir.

Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü (WU-BT10)

Ürünle birlikte gelen Kablosuz MIDI ve Ses adaptörünü (WU-BT10) bağlayın ve PX-S7000 hoparlör sistemi üzerinden akıllı telefonunuz veya tabletinizden müzik dinleyin.
Örneğin PX-S7000'i kablosuz MIDI denetleyici klavyesi olarak kullanmanızı sağlayan Bluetooth™ Düşük Enerjili MIDI aygıtlarıyla uyumludur.

Akıllı telefon veya tabletten çalan müzikle eşleşen ön panel LED aydınlatma ekranı.

*Bluetooth™ kelime markası ve logosu, Bluetooth SIG'nin tescilli ticari markalardır ve Casio Computer Co., Ltd. tarafından lisans altında kullanılmaktadır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari unvanlar ilgili sahiplerinin mallarıdır.

"CASIO MUSIC SPACE" uygulaması

Akıllı telefon ve tabletler için CASIO MUSIC SPACE uygulaması, müzik öğrenmeyi ve çalmayı daha eğlenceli hale getiren çok sayıda özelliğiyle CASIO dijital piyanonuz için mükemmel bir yardımcıdır

https://web.casio.com/app/en/music_space/

Teknik Özellikler

Klavye: Akıllı Hibrit Çekiç Aksiyonlu Klavye  (Ana Malzeme: Ahşap ve Plastik Melezi)
Tuş Sayısı: 88
Dokunuş tepkisi: 5 hassasiyet seviyesi, kapalı
Ses kaynağı: Çok Boyutlu Morphing AiR
Polifoni: 256
Ton sayısı: 400

Dersler özelliği

Lesson Function: Part ON/OFF (Part Select: Right hand, Left hand, Both hands)
Demo Songs: 3
Song Expansion (User Songs): 10 songs (max.) Up to approximately 320 KB/ song

Kayıt Özelliği

[MIDI Kaydedici]
2 parça, 5 şarkı
Toplamda yaklaşık 30.000 nota
Gerçek zamanlı kayıt, oynatma
[Ses Kaydedici]
USB Belleğe: Maks. 99 şarkı, yaklaşık 25 dakika/şarkı
Dahili Flaş Belleğe: Maks. 99 şarkı, yaklaşık 18 dakika/şarkı (toplam 18 dakika)

Pedal

Kutu içeriği: Sabit 3 pedallı ünite (damper (sürekli değişken), yumuşak (2 seviye), sostenuto)
İsteğe bağlı: SP-34 (damper, yumuşak, sostenuto)
Yarım Damperli Pedalla Çalışma: Evet

Hoparlör

Ebat:[16cm x 8cm(Oval)] x 4 Hoparlör Sistemi:4 Kanallı /4 Hoparlörlü (Uzamsal Ses Sistemi)

Amp çıkışı: 8W x 2 + 8W x 2 (pilleri kullanırken) 3W x 2 + 3W x 2

Güç kaynağı:

2-yollu [Piller]
AA boyutlu alkalin x 8
Sürekli Pil Ömrü: Yaklaşık 4 saat
[AC Adaptörü]: AD-E24250LW (DC 24V)

Güç tüketimi: 20W

Boyutlar

1340 x 242 x 102 mm (aksesuarlar hariç) 1340 x 449 x 741 mm(sabit stand dahil, müzik standı hariç)
Ağırlık: 14,8 kg (aksesuarlar, piller hariç) 28,1kg(sabit stand ve müzik standı dahil, piller hariç)
Renk: Siyah
Aksesuarlar: Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü (WU-BT10), 
Stand, Sabit 3 Pedallı Ünite, Tuş Kapağı, Müzik Standı, 
AC adaptör(AD-E24250LW)

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız