2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Casio PX-S5000BK Dijital Piyano (Siyah)

102030290143 / CASIO / PX-S5000BK
32,250.00 TL 3,545.54 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Casio PX-S5000BK Dijital Piyano (Siyah)

Şık Bir Gövdeyle Özgün Bir Dokunuş 

PX-S5000, üst modellerden miras kalan aynı Akıllı Hibrit Çekiç Aksiyonlu Klavyeye sahiptir. İnce ve şık tasarımı ile daha lüks bir görünüme sahiptir. Hem özgün bir ses hem de büyük bir piyanonun dokunuşu ile temiz, modern bir görünüm sunan piyano arayanlar için idealdir.

Akıllı Hibrit Çekiç Aksiyonlu Klavye, gelişmiş bir fiziksel klavye mekanizmasını dijital kontrol teknolojisi ile birleştirerek son derece etkileyici çalınabilirlik sağlar.

Piyano tuşları gerçek ladin ağacı ile yeni bir ahşap ve reçine kompozit malzemeden üretildi.

CASIO'nun benzersiz Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı sayesinde şaşırtıcı derecede otantik akustik kuyruklu piyano tonları.

Yalnızca 232 mm'lik önden arkaya derinliğe sahip dünyanın en ince* formu.

Katman ve Bölme işlevleri, iki ayrı tonu birlikte katmanlayıp klavyeyi her biri için ayrı ayrı tonlarla üst ve alt kısımlara ayırmanıza olanak tanır.

CASIO elektronik müzik aletlerine özel CASIO MUSIC SPACE uygulaması, müzik yapmanın keyfini çıkarmak için yeni yollar açar.

Ürünle birlikte gelen WU-BT10 Kablosuz MIDI ve Ses adaptörü, PX-S5000'in hoparlör sistemi üzerinden akıllı telefonunuz veya tabletinizden müzik çalmanızı sağlar.

*Derinlik açısından 88 çekiç aksiyonlu tuşa ve dahili hoparlörler sahip dijital piyanolar arasında, Temmuz 2022 tarihli Casio araştırması.

TASARIM

Sade, minimalist tasarım estetiği her iç mekan stiline uygundur.
Yalnızca 232 mm* önden arkaya derinliğe sahip tam boyutlu ağırlıklı klavye ile dünyanın en ince gövdesi, yerleştirmede daha fazla esneklik sağlar.

Tuşlar, çalındığında yandan görülebilen gerçek ladin ahşap kaplamalı yeni bir kompozit malzemeden üretildi.

Altın CASIO logosu birinci sınıf bir görünüm ve his yaratır.
Dokunmatik kontrollere sahip düz, parlak kaplamalı üst panel.

*Derinlik açısından 88 çekiç aksiyonlu tuşa ve dahili hoparlörler sahip dijital piyanolar arasında, Temmuz 2022 tarihli Casio araştırması.

SES VE ÇALINABİLİRLİK

Ses Kaynağı

Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı, akustik enstrümanın zengin rezonanslarını içeren kuyruklu piyano tonları da dahil olmak üzere çok çeşitli olağanüstü ayrıntılı ve çalınabilir tonlar üretir.

Piyano tonu zaman içinde ve en yumuşak dokunuşlardan güçlü, coşkulu çalmaya kadar çalanın tarzının her nüansıyla incelikle değişir.

Piyano telleri tarafından 88 tuşun her biri için üretilen üst tonlar ve bunun sonucunda ortaya çıkan karmaşık gövde rezonansları, güzel, zengin ve canlı bir piyano tonu oluşturmak için aslına sadık kalınarak üretilir.

Ses Sistemi

Dahili hoparlör sistemi, alt uçta derinlik ve ağırlığa sahip iyi dengelenmiş bir ses ve canlı bir varlık hissi veren ışıltılı bir üst uç sunar.

Güçlendirilmiş hoparlör diyaframı yüksek frekansların parıldamasını sağlarken güçlendirilmiş iç yapı düşük frekansları sıkı ve güçlü tutar.

Salon Simülatörü/Yankı işlevi, konser salonları ve diğer performans alanlarının akustik özelliklerini yeniden oluşturarak gerçekçi bir varlık hissi yaratır. Tercih ettiğiniz akustik ayarlarla kendi alanınızı oluşturun.

Tonlar

CASIO'nun gerçekçi detaylara sahip Kuyruklu Konser Piyano tonlarıyla başlayan mevcut 23 ton, pop ve caz dahil olmak üzere tüm ana türleri, elektrikli ve akustik piyanoları, orgları, yaylıları, basları ve daha fazlasını kapsar.

Klavye

Akıllı Hibrit Darbeli Aksiyon Klavyesi, gelişmiş fiziksel klavye mekanizması ve dijital kontrol teknolojisinin bir kombinasyonuyla yumuşak ve güçlü dokunuşlar arasında son derece etkileyici bir çalma sunar.

Akustik bir kuyruklu piyano gibi, tuş mekanizması çekiçlerin ağırlığını kullanır, böylece tuşlar yumuşak bir şekilde çalındığında hafif hissedilir ancak güçlü bir şekilde çalındığında yine yanıt verir.

Beyaz tuşlar, doğal bir his ve birinci sınıf bir yüzey için yeni geliştirilen yüksek kaliteli ladin ağacı/reçine kompozit malzemeden yapılmıştır.

Fil dişi doğal taneciği yeniden oluşturmak için beyaz tuşlar tamamlanırken siyah tuşlarda hem görünüm hem de his açısından abanoz ahşaba yakın bir şekilde benzeyen yeni mat kaplama bulunur.

88 Tuşlu Dijital Ölçekleme teknolojisi, ses seviyesinin her tuş için ne kadar sert çalındığına bağlı olarak ayrı ayrı kontrol edildiği ve dokunma ağırlığının bir kuyruklu piyano gibi klavye uzunluğu boyunca değiştiği anlamına gelir.

Dört adımlı Çekiç Tepkisi ayarı, sesin zamanlamasını tuşa nasıl vurulduğuna ve akustik bir piyano gibi hangi registerin çalındığına göre ayarlamanıza olanak tanır.Dört adımlı Çekiç Tepkisi ayarı, sesin zamanlamasını tuşa nasıl vurulduğuna ve akustik bir piyano gibi hangi registerin çalındığına göre ayarlamanıza olanak tanır.

Üç seviyeli Tuş Bırakma Tepkisi, bir tuş bırakıldığında sesin ne kadar hızlı azalacağını kontrol eder. Şarkıya uyması için biraz daha legato veya staccato hissi seçilebilir.

Tuş Bırakma Simülatörü, anahtarın ne kadar hızlı serbest bırakıldığına bağlı olarak bir anahtar serbest bırakıldıktan sonra sesin ne kadar hızlı azalacağını kontrol eder. Bir kuyruklu piyanonun çalan kişinin ifadesine nasıl tepki verdiğine dair en ince nüanslara gösterilen bu özen, PX-S5000'in tipik özelliğidir.

Pedallar

Piyano performansı için gerekli olan, birlikte verilen SP-3 damper pedalı PEDAL ÜNİTESİ jakına bağlanabilir. Daha iyi ifade kontrolü için sürekli değişken damper pedalına sahip SP-34 üç pedallı ünite (ayrı satılır) bağlanabilir.

Deneyim

Ses Modları, Chorus, Brilliance ve diğer DSP efektleri dahil olmak üzere dijital efektler seslere derinlik ve genişlik katar.
İki farklı tonun katmanlanması için Katman işlevi ve alt bölgeye atanmış bir bas tonu ve üst bölge için serbestçe atanabilir bir ton ile klavyeyi alt ve üst bölgeler arasında bölmek için Bölme işlevi.

Klavyeyi aynı registerin iki bölgesine ayırmak için Düet işlevi.
Alıştırma seansları için dahili MIDI kayıt/oynatma ve metronom işlevleri.

Bölüm açık/kapalı işlevi, dijital piyanonun veya USB flaş sürücünün kullanıcı alanına kaydedilen şarkı verilerinin sağ veya sol kısmını susturmanızı sağlar. Her parçayı ayrı ayrı çalışmak için mükemmel. (Bu özelliğin verimliliğinin şarkı verilerine bağlı olduğunu unutmayın.)

İki kulaklık jakı, özel dinleme için iki adete kadar kulaklık çiftinin bağlanmasını sağlar.

Ses Kaydedici

Çaldıklarınızı standart bir WAV ses dosyası olarak bilgisayarda ya da başka bir cihazda çalmak için piyasada satılan bir USB flash sürücüye kaydedin.

MIDI Kaydedici

MIDI kaydedici, çaldıklarınızı Dijital Piyano'dan çalınabilen MIDI şarkı verileri olarak kaydetmenizi sağlar; Piyano dersleri ve pratik için mükemmeldir.

Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü (WU-BT10)

Ürünle birlikte gelen Kablosuz MIDI ve Ses adaptörünü (WU-BT10) bağlayın ve PX-S5000 hoparlör sistemi üzerinden akıllı telefonunuz veya tabletinizden müzik dinleyin.
Örneğin PX-S5000'i kablosuz MIDI denetleyici klavyesi olarak kullanmanızı sağlayan Bluetooth™ Düşük Enerjili MIDI aygıtlarıyla uyumludur.

*Bluetooth™ kelime markası ve logosu, Bluetooth SIG'nin tescilli ticari markalardır ve Casio Computer Co., Ltd. tarafından lisans altında kullanılmaktadır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari unvanlar ilgili sahiplerinin mallarıdır.

"CASIO MUSIC SPACE" uygulaması

Akıllı telefon ve tabletler için CASIO MUSIC SPACE uygulaması, müzik öğrenmeyi ve çalmayı daha eğlenceli hale getiren çok sayıda özelliğiyle CASIO dijital piyanonuz için mükemmel bir yardımcıdır

Input/Output Terminals

①PHONES jack x 2: Stereo mini phone jack (mini TRS phone) x 2  ②USB Type B port  ③USB Type A port  ④DAMPER PEDAL jack  ⑤PEDAL UNIT jack  ⑥LINE OUT R, L/MONO jacks  ⑦DC 12V terminal

Teknik Özellikler

Klavye: Akıllı Hibrit Çekiç Aksiyonlu Klavye  (Ana Malzeme:Ahşap ve Plastik Melezi) 
Tuş sayısı: 88
Dokunuş tepkisi: 5 hassasiyet seviyesi, kapalı
Ses kaynağı: Çok Boyutlu Morphing AiR
Polifoni: 192
Ton sayısı: 23

Ders özelliği

Lesson Function: Part ON/OFF (Part Select: Right hand, Left hand, Both hands)
Built-in Songs: 60
Demo Songs: 1
Song Expansion (User Songs): 10 songs (max.) Up to approximately 100 KB/song

Kayıt özelliği

[MIDI Kaydedici]

2 parça, 1 şarkı
Toplamda yaklaşık 10.000 nota
Gerçek zamanlı kayıt, oynatma

[Ses Kaydedici]

USB Belleğe: Maks. 99 şarkı, yaklaşık 25 dakika/şarkı
Pedal
Birlikte verilen: SP-3 (terminal x 1)
İsteğe bağlı: SP-34 (damper, yumuşak, sostenuto)
Yarım Damperli Pedalla Çalışma: Evet (opsiyonel SP-34 3-pedal ünitesi ile)
Hoparlör
Ebat:[16cm x 8cm(Oval)] x 2 Hoparlör Sistemi:2 Kanallı / 2 

Hoparlör

Amp çıkışı: 8W + 8W
Güç kaynağı: 2-yollu [Piller] 
AA boyutlu alkalin x 6
Sürekli Pil Ömrü: Yaklaşık 4 saat

[AC Adaptörü]: AD-A12150LW (DC 12V)
Güç tüketimi: 10W
Boyutlar: 1322 x 232 x 102 mm (aksesuarlar hariç)
Ağırlık: 11,5 kg (aksesuarlar, piller hariç)
Renk: Siyah
Aksesuarlar: Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü (WU-BT10), 
Pedal (SP-3), Müzik Standı, AC Adaptörü(AD-A12150LW)

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız