2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Casio GP-310 Celviano Grand Hybrid Dijital Piyano (Siyah)

(Online Ders Hediyeli)

102010290112 / CASIO / GP-310BK

%21 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

54,401.00 TL 69,512.00 TL 5,006.91 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Casio GP-310 Celviano Grand Hybrid Dijital Piyano (Siyah)

CELVIANO Grand Hybrid'in yüzeyi ince ve parlak ahşaptır.
Renk Çeşitliliği


Özellikler

Daha iyi bir akor rezonansı için daha doğal sustain. Özellikle yumuşak şekilde çalındığında piyanissimo sesleri için daha hassas tınılar.
CELVIANO Grand Hybrid, Casio'nun en son ses teknolojileri kullanılarak geliştirilen AiR Grand Ses Kaynağı'nı içerir. Pek çok etkileyici özelliğe sahiptir. Çok boyutlu Morphing, yumuşak ve güçlü çalma arasında doğal geçişler yapmanızı sağlar. Akustik Simülatörü, akustik kuyruklu piyanoların çıkardığı seslerin karakteristik özelliklerini üretir. AiR Grand Ses Kaynağı'nın yarattığı özgünlük, saf bir piyano deneyimi sağlar.

Çok Boyutlu Morphing

Akustik bir kuyruklu piyanoda ses seviyesi ve kalitesi, tuşa vurulduğu andan sesin kesildiği ana kadar değişir. Casio'nun çok boyutlu Morphing teknolojisi, tuşlara vurma gücüne bağlı olarak ses seviyesinde ve tonunda doğal, yumuşak geçişler sağlar. Bu teknoloji, daha etkileyici performanslara katkı sağlar.

AiR = Akustik ve Akıllı Rezonatör
Akustik Simülatör

[ Rezonans Sistemi ]
Kuyruklu piyanolardaki çeşitli rezonans türleri, çalma deneyimi için kritik önem taşır. CELVIANO Grand Hybrid, tuşlara vurulduğunda tellerin arasındaki harmonik ilişkiyi ortaya çıkaran Tel Rezonansı özelliğine sahiptir. Damper Rezonansı ise damper pedalına basıldığında oluşan rezonansı üretir. Casio'nun Rezonans Sistemi, performans koşullarına göre seçim yaparak, kontrol ederek ve sentezleyerek kuyruklu piyanoların hem tellerinin hem de sound board'unun rezonansını üretir.

[ Aksiyon Ses Sistemi ]

Kuyruklu bir piyano, çeşitli türlerde mekanik sesler üretir ve bu sesler çalma deneyiminin önemli bir parçasını oluşturur. Casio, bu mekanizmaların seslerini üreterek daha gerçekçi bir simülasyon sağlamayı amaçlamıştır. Üç çeşit çalışma sesi vardır ve her birinin sesi ayrı ayrı ayarlanabilir ya da kapatılabilir.

 Damper Parazit, Tuş Hareketi Paraziti ve Tuş Bırakma Hareketi Paraziti
Aksiyon Ses Sistemi
 

[ Tuş Bırakma Simülatörü ]

Bir kuyruklu piyanonun ürettiği kalıcı seslerin uzunlukları çalanın tuşlara dokunduktan sonra parmağını ne kadar hızlı kaldırdığına bağlı olarak değişir. Benzer şekilde Casio'nun Tuş Bırakma Simülatörü, tuşların bırakılma hızına bağlı olarak bu seslerin uzunluğunu kontrol eder ve doğal bir ses decay'i sunar. Bu özellik, staccato ve legato çalarken hassas nüansları ifade edebilmenizi sağlar.


[ Çekiç Tepkisi ]
Kuyruklu bir piyanonun ses zamanlaması, hangi tuşlara basıldığına göre ve hatta tuşlara aynı güçle basıldığında bile küçük değişiklikler gösterir. En benzersiz sesi elde etmek için Casio, üç kuyruklu piyano tonunun her birine uygun ayarları yüklemiştir. Ses üretim zamanlaması, çalan kişiye uyum sağlamak için de ayarlanabilir.

Çekiç Tepkisi
Kuyruklu Piyano Pedal Sistemi

Sürekli olarak damper pedalının konumunu algılayan ve tespit eden Casio Kuyruklu Piyano Pedal Sistemi, pedala basılma derecesine bağlı olarak damping sesinde ve nota uzunluğunda ince ayar yapılmasını sağlar. Ayrıca Yarım Pedal Konumu işlevi sayesinde müzisyenin tercihine göre, damping efektinin ortaya çıkmasını sağlayan pedala basma konumu değiştirilebilir. Yumuşak pedalın kullanıldığı performanslarda, ses seviyesi ve karakterindeki değişiklikler son derece doğaldır. Böylece sakin ezgilerde de çok çeşitli ifadeler çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kuyruklu Piyano Pedal Sistemi
Kuyruklu Piyano Akustik Sistemi

Özel geliştirilmiş bas sistemi ve yere bakan ana hoparlörden çıkan mükemmel ses sayesinde peslerden tizlere kadar daha güçlü ve dinamik ifadeler
Casio, CELVIANO Grand Hybrid için bir akustik kuyruklu piyanonun yukarı çıkan ve aşağı inen ses özelliklerini üreten yeni, özel bir hoparlör sistemi geliştirdi. Bu şekilde dolgun ve ağır baslardan canlı tizlere kadar güçlü ve dinamik tınılar sağlanır. Dört kanallı ses sistemi, sesi gövdenin içinden dışarı veren yapısal bir tasarımla özenli biçimde konumlandırılan altı hoparlör içerir. Sistem, akustik kuyruklu piyano çalan bir kişinin sahip olduğu ses alanı deneyimini sunar.

 

Kuyruklu Piyano Akustik Sistemi
Ayarlanabilir Kapak Pozisyonu ve Kapak Simülatörü

CELVIANO Grand Hybrid tasarımının üst kısmında, manuel olarak yükseltilebilen ve indirilebilen bir panel bulunur. Kapağın konumu, hem üst hoparlörden çıkan sesi fiziksel olarak etkiler, hem de bir akustik kuyruklu piyanonun ayarlanabilir kapağının özelliklerini bire bir kopyalamak için "Kapak Konumu" ayarıyla birlikte çalışır.
Kuyruklu piyanonun çıkardığı sesin seviyesi ve tonu, kapağın hangi açıda açık veya kapalı olduğuna göre değişir. Kapak Simülatörü, bu akustik efektleri dijital olarak taklit eder. Piyanistler açılma ve kapanma kademeleri için dört ayar arasından seçim yapabilir ve tercih ettikleri piyano sesi efektiyle müzik çalabilir.

 Kapak Simülatörü ayar değeri, piyano üst kapağının açık veya kapalı olmasına bakılmaksızın aynı kalır.

 

 

 

 

Ayarlanabilir Kapak Pozisyonu ve Kapak Simülatörü
Salon Simülatörü ve Dinleme Konumu

Her biri dünyaca ünlü konser salonlarının akustik özelliklerinin titiz analizlerine dayanan on iki çeşit Salon Simülatörü vardır. Her alanda toplam dört Dinleme Konumu ayarı bulunur. Örneğin, piyanist piyanoyu çalma konumunun aksine, seyirci koltuklarından duyma deneyimini taklit edebilir.

 

 

 

Salon Simülatörü ve Dinleme Konumu
Salon Simülatörü listesi

1. ODA 2. SALON 3. N.Y. KULÜBÜ 4. GÖSTERİ SAHNESİ 5. HOLLANDA KİLİSESİ 6. STANDART SALON 7. OPERA SALONU 8. VİYANA SALONU 9. L.A. SALONU 10. BERLİN SALONU 11. FRANSIZ KATEDRALİ 12. İNGİLİZ STADYUMU
Ses Senk. EQ
Ses Senk. EQ, özellikle evde çalarken ya da hoparlör sesini düşük tutmak istediğiniz zamanlarda kullanışlıdır. Bu işlev, düşük ve yüksek ses perdelerindeki ses kalitesini ayarlayarak sesi düşük seviyede dengeler. Sonuç, ses ayarı hangi seviyede olursa olsun daima keyifli bir çalma deneyimidir.

 

 

Ses Senk. EQ
Piyano düşük bir ses seviyesinde çalındığında, düşük ve yüksek aralıklardaki tonun dengelenmesiyle doğal ses korunur.
Kulaklık Modu
Kulaklık Modu, kulaklık takılıyken otomatik olarak geniş sonik bir görüntü oluşturur ve akustik piyano çalma hissi yaratır. Bu sayede, son derece gelişmiş kulaklıklar takan piyanistler, doğal biçimde piyano çalmanın ve geleneksel kuyruklu piyanonun ses alanını hissetmenin keyfine varır.

Kulaklık Modu

Performansınız için seslerin bire bir doğruluğu gereklidir
Her şey ilk dokunuşla başlar
Çalan kişinin hareketlerinin müziğe dönüşmesi, pek çok faktöre bağlıdır. En somut faktör, tuşlardır. CELVIANO Grand Hybrid, ilk dokunuştan itibaren ses doğruluğu sunar. Çığır açan Doğal Kuyruklu Piyano Çekici Aksiyonlu klavye, yüksek kaliteli ahşap tuşlardan yapılmıştır. Mekanizması, kuyruklu piyanolardakiyle aynı hareket yolunu izleyen gerçek çekiç aksiyonu içerir. Kapak kaldırıldığında, klavyeyi çalarken açık panel aracılığıyla çekiçlerin hareketini görebilirsiniz. Standart akustik mekanizmasının ötesine geçen bu hareket, gerçek piyano dokunuşunu korurken akustik piyanodan daha hızlı nota tekrarına olanak sağlar.

 

 

 

 

 

 

Doğal Kuyruklu Piyano Çekici Aksiyonlu Klavye

Doğru piyano dokunuşu için Casio, "Doğal Kuyruklu Piyano Çekiç Aksiyonlu Klavye" adı verilen yeni bir klavye sistemi geliştirdi. Bu klavye sistemi, kuyruklu konser piyanolarıyla aynı hareket yolunu izleyen tam boy ahşap tuşlara ve çekiçlere sahiptir. CELVIANO Grand Hybrid, akustik kuyruklu piyanolarda kullanılan malzemelerin aynısı kullanılarak üretilen tuşlara sahiptir. Yalnızca tuş yüzeylerinin finisajına değil, tuş yataklarında kullanılan ahşabın kalitesine de ekstra özen gösterilmiştir. Bu çarpıcı hareket mekanizması ve üstün kaliteli tuş malzemelerinin kombinasyonu, akustik kuyruklu piyano çalma hissini daha da geliştirir.

Doğal Kuyruklu Piyano Çekici Aksiyonlu Klavye

1. Orijinal Üç Sensörlü hareket mekanizması

CELVIANO Grand Hybrid'in klavye performansının temeli, Casio'nun özel hareket mekanizması tarafından oluşturulmuştur. Bu mekanizma, bir kuyruklu piyanodan modellenen çekiç hareketi ve tuşlardan sanatçının ifadesini net biçimde yakalayan üç sensöre sahiptir. Fiziksel olarak tel içermediğinden Casio'nun hareketi, kuyruklu piyanoların performans özelliklerini aşarak piyanistlerin triller ve tekrarlayan notalar gibi hareketleri kolayca yapmalarını sağlayan üstün çalınabilirlik imkanı sunar.

2. Klavye yüzeyi malzemeleri

Beyaz tuşlarda akrilik, siyah tuşların için fenol kullanılır. Bu malzemeler, modern kuyruklu piyanolarda kullanılan malzemelerin aynısıdır. Bu özellik, piyanistlere tanıdık bir dokunuş sunar. Piyanistler, CELVIANO Grand Hybrid'in tuşlarına basarken oldukça rahat ve kendinden emin hisseder.

3. Dayanak noktasının tuşlara uzaklığı

Dayanak noktasının tuşlara uzaklığı, kuyruklu piyanodakiyle aynıdır. Dokunuşun hafif ya da sert olması, parmağın tuşa dokunduğu yere bağlı olmadığından bu özellik istikrarlı çalma performansı sağlar.

Klavye, en kaliteli Avusturya ladini kullanılarak yapılmıştır. Klavyenin yapımına başlanmadan önce, bu yüksek kaliteli malzemenin kurutulmasına ve işlenmesine son derece özen gösterilmiştir.

Klavye, üstün piyano performansı sunması için geliştirilirken, 88 tuşunun her biri ayrı ayrı ele alınmış ve birlikte tek bir ünite olarak nasıl performans sağlayacakları düşünülmüştür. Yük değişiklikleri ve tuş dönüş hızları gibi faktörlere de önem verilerek klavyenin mükemmelleştirilmesi amaçlanmıştır.

 

 

Basılan bir tuşun tüm gücünü algılamanın ötesinde, tuşun hareketlerinin tamamı kuyruklu piyanolardan bire bir örnek alınmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casio'un yumuşak ve güçlü çalma arasındaki vuruşların kontrolünü geliştirme teknolojisi
Çalan kişinin hareketlerinin müziğe dönüşmesi, pek çok faktöre bağlıdır. En somut faktör, tuşlardır. CELVIANO Grand Hybrid, ilk dokunuştan itibaren ses doğruluğu sunar. Çığır açan Doğal Kuyruklu Piyano Çekici Aksiyonlu klavye, yüksek kaliteli ahşap tuşlardan yapılmıştır. Mekanizması, kuyruklu piyanolardakiyle aynı hareket yolunu izleyen gerçek çekiç aksiyonu içerir. Kapak kaldırıldığında, klavyeyi çalarken açık panel aracılığıyla çekiçlerin hareketini görebilirsiniz. Standart akustik mekanizmasının ötesine geçen bu hareket, gerçek piyano dokunuşunu korurken akustik piyanodan daha hızlı nota tekrarına olanak sağlar.

[ Doğal ses değişimleri ve geniş ifadeler ]
Yeni GP-510BP ve GP-310BK/WE piyanistin parmaklarından çıkan dinamik basınçtaki değişikliklerin kuyruklu piyanodakiyle aynı olması için yüksek hassasiyetle tasarlanmışlardır. Ses değişimi ve tuş basıncı arasındaki ilişkiyi mükemmel hale getirmek amacıyla yapılan tekrarlı simülasyonlar ve ince ayarlamalar sonucunda piyanistler akustik bir kuyruklu piyanoda olduğu gibi Piyanissimo ve Fortissimo arasındaki geniş ton rengi yayılımındaki ses düzeyini doğal bir şekilde kontrol edebilir.

[ Hassas klavye dönüş hızı ]
Casio, kuyruklu piyano tuşlarının basıldıktan sonra normal konumuna dönme hızları konusunda titiz bir çalışma yürütmüştür. Bu araştırma sonucunda aletin genelinde tutarlı bir dönüş hızı ve sabit tepkilere sahip olan bir klavye aksiyonu geliştirilmiştir.

Deneyim
Grand Hybrid deneyimi, piyano çalmanın çok ötesindedir

[ Konser Çalma ]
Orkestrayla birlikte çalma, heyecan verici ve olağanüstü bir deneyimdir. Konser Çalma özelliği, eksiksiz bir orkestranın eşliğinde solo çalmak isteyen piyanistler için orkestra performansı sunar. 15 müzik parçası dahili olarak bulunur. Alıştırma yaparken, kullanışlı bir tekrar oynatma işlevi; oynatma, duraklatma, hızlı ileri sarma, geri sarma ve A-B bölümlerini tekrar etme özelliklerini sunar. Yavaş Modlardan birini kullanarak bu parçaların temposu, gerektiğinde normal hızın %80'ine kadar yavaşlatılabilir.

Konser Çalma İçin Önceden Ayarlanmış Liste
1. Piyano Konçertosu No. 1 Op. 23 1. Kıs.
2. Prelude "Raindrop"
3. 9. Senfoni "An Die Freude"
4. Je Te Veux
5. Vltava (Má vlast
6. Canon
7. Sonat Op. 13 "Pathétique" 2. Kıs.
8. Chanson Triste
9. Jesus, Bleibet Meine Freude
10. Tableaux d'Une Exposition "Promenade"
11. Sonata K. 331 1. Kıs.
12. Poloveç Dansı (Prens İgor)
13. Piyano Konçertosu No. 20 K. 466 2. Kıs.
14. Keman Konçertosu Op. 64 1. Kıs.
15. Melody In F

Konser Çalma
Çok yönlü özellikler
Ses Kaydedici
CELVIANO Grand Hybrid piyanolar, performansları piyasadaki USB flash belleklere stereo ses dosyaları (44,1 kHz, stereo .WAV formatı) olarak kaydedebilir. Kayıtlar, bilgisayarda depolanabilir, tekrar oynatılabilir ya da CD'lere veya başka ortamlara aktarılabilir. Piyanonun yerleşik tam tekrar oynatma işlevi; duraklatma, hızlı ileri sarma, geri sarma ve A-B bölümlerini tekrarlama gibi özelliklerin kullanımına izin verir.

 CD oluşturmak için piyasadaki yazılımlardan birisi gerekebilir.
MIDI Kaydedici
Bu işlev, çalan kişinin performansını CELVIANO Grand Hybrid’in belleğine kaydedebilmesini sağlar. Kullanıcıların kayıtları dinleyip kendi performanslarını objektif olarak değerlendirmelerine ve çalma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu, yerleşik tam tekrar oynatma işlevi, tekrar oynatma sırasında duraklatma, hızlı ileri sarma, geri sarma ve A-B bölümlerini tekrarlama gibi özelliklerin kullanımına izin verir.

Müzik Kitaplığı
 Yerleşik Şarkılar
CELVIANO Grand Hybrid'in "Müzik Kitaplığı", 60 piyano parçası içerir. Bu parçaların notaları da bulunur ve CELVIANO Grand Hybrid’in özellikleri piyano çalmayı öğrenmek için idealdir. Sol ve Sağ el bölümlerinde ayrı ayrı alıştırma yapılabilir. Tempo değiştirilebilir ve A-B bölüm tekrarı, parçanın bir bölümünde alıştırma yapmanıza olanak tanır. Her parçanın seçili bir önayarlı tonu vardır ancak piyanistler Berlin Grand, Hamburg Grand ve Viyana Grand tonlarından istediğini seçebilir.

 Telif hakkı nedeniyle bazı partisyonlar yayınlanmamıştır.
Düet Modu
Klavyenin merkezinin solunda ve sağında kalan tuşlar, aynı ton aralığında olacak şekilde ayarlanabilir. Bu Düet Modu ebeveyn ve çocuk veya öğretmen ve öğrenci gibi iki piyanist birlikte alıştırma yaparken kullanışlıdır.

Katman ve Bölme
Katman işlevi piyanistlerin iki tür tonu üst üste bindirmesini sağlarken bölme işlevi tonları alt ve üst bloklara ayırmayı sağlar.

Otomatik Kapanma
CELVIANO Grand Hybrid 4 saat çalınmadığında, enerji tasarrufu yapmak için otomatik olarak kapanır.

Ergonomik Arabirim
CELVIANO Grand Hybrid, sade ve ayrıntılı biçimde tasarlanan kontrol paneli sayesinde sezgisel kontrol imkanı sağlar. Berlin Grand, Hamburg Grand ve Viyana Grand tonlarına, kendilerine atanan özel düğmelere basılarak kolaylıkla erişilebilir.

Teknik Özellikler

Klavye    
88 tuşlu piyano klavyesi
Katman, Bölme
Düet: Ayarlanabilir ton aralığı (–2 - +2 oktav)
Aktarma: -12 yarı ton - 0 - +12 yarı ton
Oktav kaydırma: 4 oktav (-2 - 0 - +2)
Ses Kaynağı    
Ton Sayısı: 26
Maksimum polifoni: 256 nota
Dokunuş Tepkisi: 5 hassasiyet seviyesi, Kapalı
Akort: 415,5 Hz - 440,0 Hz - 465,9 Hz (0,1 Hz'lik birimler)
Tamperaman: Eşit tamperaman + 16 diğer tür
Melodi Uzatma: 5 çeşit, Kapalı, Otomatik Ayar
Akustik Simülatör    
Tel rezonansı, Damper rezonansı, Damper paraziti, Tuş hareketi paraziti, Tuş bırakma hareketi paraziti, Çekiç tepkisi, Kapak simülatörü
Efektler    
Salon Simülatörü (12 çeşit), Chorus (4 çeşit), Brilliance (-3 - 0 - 3), DSP, Kulaklık modu
Konser Çalma    
Şarkı Sayısı: 15
Konser Çalma şarkıları bilgisayar vb. bir araçla çalınabilir
Şarkı ses düzeyi: Ayarlanabilir
%80 normal tempoda çalma
2 Mod: DİNLEME, ÇALMA
Müzik Kitaplığı    
Şarkı Sayısı: 60, Kullanıcı Şarkıları: 10 (Şarkı başına yaklaşık 90 KB’a kadar, 10 şarkı için yaklaşık 900 KB) *
 1 KB = 1024 bayt, 1 MB = 1024 2 bayt kabul edilmiştir

Şarkı ses düzeyi: Ayarlanabilir
Bölüm Açık/Kapalı: Sağ, Sol
Kuyruklu Piyano demo şarkısı    
6
MIDI Kaydedici    
İşlevler: Gerçek zamanlı kayıt, oynatma
Şarkı Sayısı: 1
Kanal Sayısı: 2
Kapasite: Toplamda yaklaşık 5.000 nota
Kayıtlı Veri Koruması: Dahili flaş bellek
MIDI Kaydedici Ses Düzeyi: Ayarlanabilir
Ses Kaydedici    
USB flaş sürücüsüne gerçek zamanlı kayıt ve çalma *
 Doğrusal PCM, 16 bit, 44,1 kHz, stereo .WAV formatı

Şarkılar: 99 dosya
Dosya başına yaklaşık olarak maksimum 25 dakika kayıt.
Ses Kaydedici Ses Düzeyi: Ayarlanabilir
Metronom    
Vuruş: 0 - 9
Tempo Aralığı: 20 - 255
Metronom Ses Düzeyi: Ayarlanabilir
Pedallar    
Damper (yarım pedal kullanma), Yumuşak, Sostenuto
Diğer İşlevler    
Ayar yedekleme
Çalıştırma Kilidi
MIDI    
16 kanallı çoklu tını alma
USB Flaş Sürücü    
Kapasite: Önerilen boyut üst sınırı: 32 GB
SMF doğrudan çalma, veri depolama, veri yükleme, USB flaş sürücü biçimlendirme, ses verisi çalma ve depolama, sahne depolama
Girişler/Çıkışlar    
KULAKLIK jakı: Stereo standart jaklar x 2
Güç: 24V DC
MIDI OUT/IN terminalleri
LINE IN R, L/MONO jaklar: Standart jaklar x 2/ Giriş empedansı: 9,0 kΩ, Giriş voltajı: 200 mV
LINE OUT R, L/MONO jaklar: Standart jaklar x 2/ Çıkış empedansı: 2,3kΩ, Çıkış voltajı: 1,8V (RMS) MAKS.
USB bağlantı noktası: Tür B
USB flaş sürücü bağlantı noktası: Tür A
Pedal konektörü
Akustik    
Amp çıkışı: 30 W x 2 + 20 W x 2
Hoparlörler: 16 cm x 2 + (10 cm + 5 cm) x 2
Ses senkronizasyonu ekolayzırı (3 çeşit, Kapalı)
Güç Gereksinimleri    
AC Adaptörü: AD-E24500LW
Otomatik Kapanma: Son kullanımından yaklaşık 4 saat sonra. Otomatik Kapanma devre dışı bırakılabilir.
Güç Tüketimi    
38W
Boyutlar    
143,4 (G) x 48,9 (D) x 96,3 (Y) cm
Ağırlık    
78,5 kg
Birlikte Verilen Aksesuarlar    
Nota Sehpası, Müzik Defteri, Tabure, AC Adaptörü (AD-E24500LW)

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Mega Yaz Fırsatları