Model: CT-S1000V

Casio CT-S1000V 61 Tuşlu Org (Siyah)

103010290055 / CASIO / CT-S1000VC2
16,000.00 TL 1,652.89 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Vocal Synthesis : Müzik Aletinin Sesini Bulmasını Sağlayan Teknoloji

Klavyede melodiyi çalarken kendi şarkı sözlerinizi duyabilirsiniz. CT-S1000V, tamamen yeni bir elektronik müzik aletidir.

Casio'nun benzersiz Vocal Synthesis ses kaynağı teknolojisini kullanarak akıllı cihazınızdaki şarkı sözlerini alır ve dahili ses tonlarından birini kullanarak klavyeyle bu sesi çalmanızı sağlar.

CT-S1000V, geleneksel bir synthesizer veya klavye ya da basit bir müzik prodüksiyon cihazı değildir.

Ses performanslarında, eşi görülmemiş özgürlük ve yaratıcılık olanakları sunar.

Klavyede melodiyi çalarken kendi şarkı sözlerinizi duyabilirsiniz.

CT-S1000V, tamamen yeni bir elektronik müzik aletidir. Casio'nun benzersiz Vocal Synthesis ses kaynağı teknolojisini kullanarak akıllı cihazınızdaki şarkı sözlerini alır ve dahili ses tonlarından birini kullanarak klavyeyle bu sesi çalmanızı sağlar.

CT-S1000V, geleneksel bir synthesizer veya klavye ya da basit bir müzik prodüksiyon cihazı değildir. Ses performanslarında, eşi görülmemiş özgürlük ve yaratıcılık olanakları sunar.

 

 

 

 

 

Müzik Aletinin Sesleriyle Müziksel Fikirlerinizi Geliştirin

CT-S1000V'nin temelinde, Casio'nun benzersiz Vocal Synthesis teknolojisi yer alır. Özel ayar yapmanıza gerek kalmadan şarkı sözlerini kullanarak pürüzsüz vokal dizeleri oluşturabilirsiniz. Hatta koro grubunun sesini taklit edecek şekilde armoniler de çalabilirsiniz. Geleneksel ses kaynaklarında elde edemeyeceğiniz, tamamıyla yeni bir müzik performansının keyfini çıkarın. İki mod mevcuttur: Phrase Mode ve Note Mode. Phrase Mode, fikirleri geliştirirken denemeler ve doğaçlama yapmak için önerilir. Şarkı sözleri, siz aleti doğal bir müzik aleti çalma deneyimine göre çalarken sıralı bir şekilde söylenir. Note Mode'da ise şarkı sözleri klavyenin tuşlarına basıldığında tek seferde bir hece olacak şekilde ilerler.

 

Özel Ekipmanlar veya Yeteneklere Gereksinim Duymadan Anında Vokal Parçalar Üretmeye Başlayın

Vocal Synthesis, şarkı sözleri ve ses tonunu birleştirerek bir şarkı söyleme sesi oluşturur.

CT-S1000V'de, başlamanıza yardımcı olmak üzere 100 adet önceden oluşturulmuş şarkı sözü bulunur. Asıl eğlence ise özel uygulamamızda kendi şarkı sözlerinizi oluşturup kaydettiğinizde başlar.Her biri kendine has özelliklere sahip 22 adet önceden ayarlanmış vokal tonu (vokalist) bulunur. Vokalistleri ön paneldeki yaş, cinsiyet, vibrato ve diğer kontrolleri kullanarak değiştirebilirsiniz.Buna ek olarak sesleri kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz farklı ayarlar da mevcuttur.Gönderme süresi, modülasyon, efektler, arpejatör ve bir tuşa basıldığında seri bir şekilde tuş vuruşları oluşturan yeniden tetikleme işlevi gibi parametreler bulunur. Lyric Creator uygulamasını kullanarak kendi şarkı sözlerinizi girebilir, ayrıntılı telaffuz bilgileri (İngilizce ve Japonca için) sağlayabilir ve şarkı üretmek için birbirine bağlanabilecek sekanslar oluşturabilirsiniz. Hatta ses verilerinden kendi vokalistinizi bile oluşturabilirsiniz.

Göründüğünden Daha Büyük Ses ile Eksiksiz

CT-S1000V, güçlü düşük frekanslı ses üretebilen Casio'nun benzersiz Yatay Bas Refleks Sistemi sayesinde şaşırtıcı bir güç sağlayan iki dahili hoparlöre sahiptir.

Surround işlevi sese genişlik ve derinlik kazandırırken Ses Senkronizasyonu Ekolayzırı ses düzeyini ayarladığınızda sesin ton dengesinin korunmasını sağlar ve düşük ses düzeyinde oynatılsa bile daha fazla derinlik ve ağırlık sağlar.

Böylelikle CT-S1000V, kompakt boyutlarına rağmen şaşırtıcı düzeylerde bir ses sağlar.

İstediğiniz Ekipmanları Kullanmanızı Sağlayan Bağlantı Özelliğiyle Olasılıkları Artırın

CT-S1000V, kapsamlı harici bağlantı serisi sayesinde diğer ekipmanlarınızla da uyum sağlar. Standart ses çıkışı jakları; klavye amplifikatörü, mikser veya kayıt ya da canlı performans için diğer ekipmanların bağlanması için idealdir.

Gerekirse dahili hoparlörler sessize alınabilir. CT-S1000V'nin MIDI kontrollü bir ses kaynağı veya MIDI kontrolörü olarak kullanılmasını sağlayan diğer MIDI uyumlu ekipmanlara bağlantısı tamamen desteklenir.

Bluetooth® ses işlevini kullanarak CT-S1000V'yi akıllı telefonunuz veya tabletiniz için Bluetooth® hoparlör olarak da kullanabilirsiniz.

CT-S1000V'yi özel uygulamayla birlikte kullanarak melodi/eşlik iptali, perde ayarı ve tempo ayarı gibi özelliklerle olasılıkları daha da genişletebilirsiniz.

Bu özellikler, en sevdiğiniz şarkılara eşlik etmek veya duyduğunuz ezgileri çalma yetinizi geliştirmek için idealdir.

 

 

 

 

 

Tenik Özellikler 

Tuş sayısı: 61

Dokunuş tepkisi : 3 hassasiyet seviyesi, Kapalı

Ses kaynağ : AiX

Polifon : 64

Ton sayıs : 900 (100 Şarkı Sözü tonu dahil)

Ritim/örüntü sayısı : 243 Adet Kullanıcı Ritmi: 50

Otomatik eşlik : Var

Dahili şarkılar : Kullanıcı Şarkıları: 10

Demo şarkılar : 2

Dersler özelliği : Bölüm Kapalı: Sol El, Sağ El, İki El

Kayıt özelliği : [MIDI Kaydedici] 6 parça, 5 şarkı, Şarkı başına yaklaşık 40.000 nota, Gerçek zamanlı kayıt, oynatma

Hoparlör : [13 cm x 6 cm] x 2

Amp çıkışı : 2,5W + 2,5W

Giriş/Çıkış Uçları : USB bağlantı noktası Type A, micro B

AUDIO IN : Stereo mini jak

PEDAL : PEDAL 1: Standart jak PEDAL 2 / EXPRESSION: Standart jak

Güç kaynağı :AC Adaptörü: AD-A12150LW (DC 12V) Piller: 6 adet AA tipi alkalin pil veya AA tipi şarj edilebilir nikel metal hidrit pil* x 6 Pil Ömrü: Sürekli kullanımda yaklaşık 3 saat Pil türü, performans türü ve kullanım ortamı nedeniyle sürekli kullanım daha kısa olabilir. 

Güç tüketimi : 7,5W

Boyutlar : 930 x 258 x 91 mm (nota sehpası hariç)

Ağırlık : 4,7kg (pil hariç)

Aksesuarlar : Nota Sehpası, AC Adaptörü AD-A12150LW, Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü WU-BT10, Askı Kilidi

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız