Carlsbro CSD500 Mesh Elektronik Davul Seti (Tabure & Kulaklık)

109032030010 / CARLSBRO / CSD500 BP1

%10 İndirim Kodu: MAYIS10

Kodu sepetinize uygulayın, indirime sahip olun!

6,111.00 TL 8,800.00 TL 546.03 TL'den başlayan taksitlerle

Kampanyalar

Carlsbro CSD500 Mesh Elektronik Davul Seti (Tabure & Kulaklık)

CSD500 yeni başlayanlar davulcular için mükemmeldir. Yeni başlayanlar için, trampet, toms ve bas davul pedlerinin tümünü daha gerçekçi bir çalma hissi sunan Commander 500 yenilikçi bateri modülü, kullanıcı dostu bir arayüze sahip arkadan aydınlatmalı, okunması kolay bir LCD panele sahiptir. 

 

 

450'den fazla yüksek kaliteli CD çözünürlüklü davul perküsyon sesi, 29 ön ayarlı davul seti ve kendi kitinizi oluşturabileceğiniz 12 kullanıcı ön ayarlı kiti ile Commander 500 Davul Modülü beklediğiniz kadar gelişmiş bir paket. Sessiz çalışma için 1/8 inç kulaklık jakı, Midi bağlantı noktaları ve Midi bilgilerini en sevdiğiniz davul yazılımına gönderebilmeniz için USB aygıt bağlantı noktalarına sahiptir. Ayrıca performansınızı dinleyebilmeniz için bir kayıt işlevi ve tempoyu korumanıza yardımcı olmak için yerleşik bir metronom vardır. Sesler 3 bantlı EQ kullanılarak ayarlanabilir ve ayrıca iki Reverb ayarına sahiptir. Diğer bağlantı olanakları arasında bir kulaklık çıkışı, MIDI IN ve OUT ve bir amplifikatöre bağlayabileceğiniz bir hat çıkışı bulunur.

 

 

Carlsbro CSD500 Mesh Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

Teknik Özellikler

Parça Sayısı: 8-Parça Davul Seti

5 drum pad (1 x 8” floor tom ile kick pedal, 1 x 10“ çift bölüm trampet ve 3 x 8” Çift Bölüm Tom), 3 Zil 

Modül: Commander 500 

1 x 10“ single zone özelliği 12 kullanıcı ayarlamalı drum kit, 29 hazır Davul kit, 458 perküsyon sesi 20 demo şarkı, 3 band EQ, 3 ambians ve 2 reverb ayarı.

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız