Blüthner HB116 Akustik Duvar Piyanosu (Parlak Siyah)

(Online Ders Hediyeli)

101010210105 / BLÜTHNER / HB116
589,597.00 TL 60,908.65 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Sınırlı Sayıda Üretim.

 

Blüthner-Haessler HB116 Limited Edition Parlak Siyah Akustik Duvar Piyanosu

İki Büyük Alman geleneği, tek bir piyanoda buluşuyor..
 

Almanya'da geleneksel piyano üretimine, halen aile olarak devam eden iki önemli öğesi Blüthner ve Haessler'in, bu birleşmelerini özel bir seri olarak limitli üretilen HB116 duvar piyanosu ile perçinliyorlar.

Blüthner Leipzig - Almanya fabrikasında her iki ailenin geleneksel patent ve üretim detayları kullanılarak üretilen bu piyano, parlak, romantik bir piyano tonu ile beraber, geleneksel Abel parçalar ile üretilmiş hızlı cevaplı bir mekanizmaya sahiptir.


Blüthner Haessler Model HB 116

Yükseklik :116cm

Genişlik :154cm

Derinlik :62cm


Blüthner-Haessler HB116 Duvar Piyanosunu, İstanbul Tünel ve Beşiktaş Piyano Konsept Mağamızda deneyebilirsiniz.


Blüthner Hakkında

1853 yılında Julius Blüthner tarafından Leipzig - Almanya'da kurulan Blüthner, 160 yılı aşkın tarihi ile Almanya'nın en köklü piyano üreticisi ve halen aynı aile tarafından işletilen iki büyük piyano üreticisinden biridir. Ses tahtasındaki eşsiz titreşim ile uzayan sesleri ve romantik tonları ile öne çıkan Blüthner, tarihte Brahms, Debussy, Tchaikovsky, Shostakovich gibi ünlü müzisyen ve bestecilerin tercih ettiği piyano markasıdır.

Türkiye'de de uzun bir tarihe sahip olan Blüthner piyanolar, Ülkemizin önde gelen bir çok konservatuvar ve konser salonlarında Blüthner piyanolar mevcuttur. Blüthner aynı zamanda Cumhuriyetin ilk döneminde Atatürk ve İsmet İnönü'nün Anadolu ve İstanbuldaki okullara ve konser salonlarına hediye ettiği piyanoların markası olarak bilinir.

 Blüthner, Alman Piyano üreticileri derneği BVK üyesidir, Tüm Blüthner piyanolar 100% Almanya üretimi olup, BVK'nın vermiş olduğu 100% Alman Piyanosu Sertifikasına sahiptir.
 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız