Blackstar Standard Straight/Straight Enstrüman Kablosu (3m)

110050200001 / BLACKSTAR / BA231020
519.00 TL 53.62 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Blackstar Standard Enstrüman Kablosu (6m)

Blackstar kabloları, diğer kablolarda bulunan spiral korumaya kıyasla üstün dayanıklılık ve elektrik yalıtımı sağlayan yüksek kaliteli örgülü korumaya sahiptir.

Kablolarımız mükemmel esneklik için PVC kaplamaya sahiptir, bu aynı zamanda kablo dolaşmasını azaltmaya da yardımcı olur. Isıyla daralan makaronlar ayrıca, nihai koruma sağlayan lehim bağlantılarının çevresinde kullanılır. 6,5 mm / ¼" dış kılıf ayrıca kabloların esnekliğini ve dayanıklılığını artırır ve eklenen bir koruma halkası kapasitansı ve istenmeyen gürültü girişimini azaltır.

Özellikler ;

  • Nikel kaplama konektörler (Düzden Düze, Düzden Düze)
  • AWG23 Güvenilir düşük empedanslı sinyal için %99,95 Oksijensiz bakır iletken
  • Optimum sinyal aktarımı için %90-95 Örgülü bakır ekranlama

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız