Blackstar HT Club 40 Mark II 12 Inch 40-Wtt Tube Combo Amp (Black & Blue Edition)

105010202002 / BLACKSTAR / BA119024-T
1,226.13 USD 16,614.03 TL 1,526.80 TL'den başlayan taksitlerle

Blackstar HT Club 40 Mark II 12 Inch 40-Wtt Tube Combo Amp (Black & Blue Edition)

Blackstar'ın çok yönlü HT Club 40 MK II ile sahneye çıktığınızda ihtiyacınız olan tüm tonlara sahip olacaksınız. HT Club 40 MK II'nin güncellenmiş Clean kanalı son derece butik bir ton sağlar. .2 kanal ve 4 modla donatılmış Blackstar HT Club 40, kulüp büyüklüğündeki mekanlar için ideal gigging amplifikatördür. 40 Watt'lık EL34 güç amplifikatörü, ideal bir güce ve dinamiklere sahiptir. ISF donanımlı overdrive kanalına geçiş, iki mod daha klasik crunch ve süper doygun lead'e erişir. Blackstar HT Club 40, iki EL34 güç tüpü ve iki ECC83 ön amplifikatör tüpüyle güç alır. Clean ve Overdrive Kanalları Footswitch pedalı ile değiştirilebilir. 

Clean kanalı ses, bas ve tiz kontrolleri sunarken, Overdrive kanalında kazanç, volüm, bas, orta, tiz ve ISF bulunur. Blackstar'a özgü olan Sonsuz Şekil Özelliği, Club 40'ın EQ ağını İngiliz ve Amerikan konfigürasyonları arasında sürekli olarak değiştirerek amfinin ton aralığını önemli ölçüde genişletir.

Amplifikatörün ön kontrol paneli, Ana Ses Seviyesi ve (dijital) Yankı kontrolleriyle tamamlanmıştır. Tek bir 12 Celestion hoparlörü, aradığınız tonu sunar. ISF kontrolü, Bas, Orta ve Tiz kontrolleriyle birlikte çalışır. Sıkı bir alt ve daha agresif orta seviyesi ile daha Amerikan bir karakteristiğe ve daha odunsu ve daha az agresif olan bir İngiliz karakteristiğine sahiptir. Arka panelde Speaker Emulated Output, Dark/Light Reverb kotrolü ve bir efekt döngüsü bulunur. Footswitch pedalı dahildir.

Teknik Özellikler

Tipi: Tube Combo
Kanal Sayısı: 2 Kanal, 4 Ses
Güç: 40W/4W
Hoparlör Ölçüsü: 1 x 12" Celestion Vintage 30 speaker
Preamp Tube: 2 x 12AX7
Power Tube: 2 x 6L6 Blackplate Tubes
Reverb: Dark/Light
EQ: 3-band EQ, ISF (OD channel), 2-band EQ (clean)
Girişler: 1 x 1/4"
Çıkışlar: 2 x 1/4" (8/16 ohms), 1 x 1/4" (internal speaker), 1 x XLR (DI out), 1 x 1/4" (line/headphones)
Effects Loop: Var
USB: 1 x Type B (4 x 2)
Kulaklık Girişi: Var
Footswitch I/O: 2 x 1/4" (2-way, 5-way)
Dahili Footswitch: Var, 2-Butonlu footswitch
Yapı Malzemesi: Birch Kabin, Blue Tolex with Tan Basketweave Grille
Güç Desteği: Standard IEC AC cable

Fiziksel Özellikler

Yükseklik: 48 cm
Genişlik: 58,77 cm
Derinlik: 25,98 cm
Ağırlık:  24 kg

Bu ürünle ilgili toplam 1 yorum var.

çok güzel ahmet a. 01.04.2021
cleanleri çok temiz ve güzel hem single coillerle hem humbuckerlarla çok iyi anlaşıyor. drive katı da çok güzel tepki veriyor low gainde çok tatlı oluyor gaini açınca hayvanlaşabiliyor da...

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız