Ashton DPP1 Davul Çalışma Pedi

109240120001 / ASHTON / DPP1

%10 İndirim Kodu: MEGAYAZ

Kodu sepetinize uygulayın, indirime sahip olun!

27.75 USD 241.25 TL 21.56 TL'den başlayan taksitlerle

DPP1


İster ortalığı inletmeye başlayın, ister komşuları rahatsız etmeden çalışın. Ashton DPP1 Drum Practice Pads ritmlere yön vermek için mükemmeldir. Ayrıca sahne arkasında prova için de uygundur. Gerçek anlamda kullanım için de zillere bağlamak üzere bir rubber rebound içerir.


Zil koltuğu dahil değildir.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız