Arturia KeyLab 49 MKII Midi Klavye (Beyaz)

103012740204 / ARTURIA / 230622
Sepette: 15,360.92 TL 15,836.00 TL 1,527.15 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Arturia KeyLab 49 MKII Midi Klavye (Beyaz)

Arturia'nın premium MIDI kontrolcüsü Keylab MKII; kontrol, kalite ve kendini ifade edebilme alanında benzersiz bir ilerlemeyi temsil etmektedir. 49 tuşlu keyboard action tuş takımı, alüminyum kasa, ileri düzey konfigüre edilebilen kullanıcı arayüzü, 16 adet RGB arka aydınlatmalı pad, 9 uzun fader, 9 rotary (döner) kodlayıcı, 4 CV çıkış, akıllı kategori kontrolleri ve MIDI/USB bağlantısı ile her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Yanında gelen Arturia Piano V, Analog Lab 3 ve Ableton Live Lite yazılımları ile kategorisinde rakipsizdir.

Analog Lab 3 Yazılımı ile birlikte

Analog Lab 3 yazılımı gerçeğinden farksız modellenmiş 17 adet klasik keyboard synthesizer içeren ödüllü V Collection paketinden özenle seçilmiş 6.000'in üzerinde sound ile gelmektedir. Her preset seçildiği anda üzerindeki en önemli parametreleri Keylab Essential'in controller'larına otomatik olarak atamakla kalmaz MIDI Learn fonksiyonu sayesinde herhangi bir kontroller'a dilediğiniz parametreyi atama imkanı da sağlar.

Göze Çarpanlar

Premium yazılım ile birlikte: Tüm Keylab MKI serisi ilham verici yazılımlar ile birlikte gelmektedir. Arturia'nın fiziksel modellemeli Stüdyo piyanosu "Piano V", ilham verici preset koleksiyonuna sahip Analog Lab ve Ableton Live Lite.
Üst Kalite keyboard: Arturia'nın amiral gemisi MatrixBrute için kullanılan tuş takımına sahip olan Keylab MKII kullanıcıların kendilerini rahatlıkla ifade edebilmelerini sağlıyor.
Modüler bağlantı: CV pitch, gate ve 2 modülasyon kontrolü ile harici synthesizerlar bağlayın
Konfigüre edilebilen girişler: Bu tam teşekküllü kontroller üzerinde sadece sustain ve expression pedalı girişi bulunmakla kalmayıp aynı zamanda hem sahne hemde stüdyoda her türlü kreatif kontrol için 3 adet konfigüre edilebilen CV girişine sahiptir.
16 Pad: Çok fonksiyonlu RGB performans padleri sadece perküsyon kayıtlarını hassas bir şekilde almakla kalmayıp önceden programlanmış akorları da çalıp kontrol haritalamalarını kolaylıkla değiştirmenizi de sağlar.

Dokunsal kontroller: 9 uzun fader ve 9 rotary düğme DAW'larınız üzerinde komple kontrol sağlamakla kalmaz akıllı haritalama ile tüm enstrüman ve efekt parametrelerinizi de kontrol edebilir.

Komple entegrasyon: Keylab MKII Arturianın üretmiş olduğu sanal enstrümanlar üzerinde %100 kontrol sağlar. Keylab, V-Collection kullanıcıları için ideal kontrolcüdür.
+
Manyetik kaplamalı DAW kontrol: Keylab MKII ile doğru düğmeye basıp basmadığınızı tahmin etmek zorunda değilsiniz. 10 adet popüler DAW için özel tasarlanmış manyetik şablonlar 16 adet transport düğmesini büyük bir rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Yüksek kaliteli işçilik: Göz alıcı aluminyum bir kasa, gerçek ahşap yan paneller ve aluminyum mod ve pitch tekerlekleri ile Keylab MKII bulunduğu her mekana ayrı bir kalite katacaktır.

Hızlı ulaşım düğmeleri: Piyano sesine mi ihtiyacınız oldu? Hemen piyano düğmesine basın ve beraberinde gelen Analog Lab 3 yazılımı size seçeneklerinizi sunacaktır. Lead veya bass sesine mi ihtiyacınız var? Ne yapacağınızı biliyorsunuz...

Donanım Özeti:

- 49-nota velocity sensitive, after touch özellikli premium klavye
- 16 Arka aydınlatmalı RGB performans padleri
- 9 fader ve 9 döner düğmeli kontrol bankası
- 4 adet CV/Gate çıkışı ile modüler ekipman kontrol imkanı
 

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Tuş Sayısı 49 Tuşlu

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları