Arturia Drumbrute Impact Analog Drum Machine

103022740104 / ARTURIA / 561101
Sepette: 9,225.67 TL 9,511.00 TL 917.20 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Arturia Drumbrute Impact Analog Drum Machine

Yepyeni bir Brute türü için hazır olun. Kendine has bir duruşa sahip olan Drume Impact bağımlılık yapacak kadar eğlenceli, anında tatmin hissi veren, geniş ve derin seslere sahip bir davul makinesidir. Şaşırtıcı performans kontrollerine sahip, geniş bağlantı imkanı sunan ve müziğinize enerji katacak analog seslere sahip olan DrumBrute Impact'e aşık olacaksınız.

Agresif Analog Sesler

Seslerin "Brute" faktörüne ağırlık veren DrumBrute Impact 10 adet yüksek enerjili, rafine ve vurucu analog sese sahiptir. Benzersiz tonal variasyonlar veren "color" ses şekillendiricili enstrüman efektleri kullanmaktadır. Harmonik içeriği arttırabilir, tek tuşla sese drive, snap veya crack ekleyebilir veya "color" sequence oluşturarak otomasyonlu değişiklikler elde edebilirsiniz. Drum seslerinizi daha da sert sürmek isterseniz drum için optimize edilmiş crunch'a sahip dahili distorsiyon dahi mevcuttur. DrumBrute Impact müthiş sesler ve safkan analog ses isteyen müzisyenler ve prodüktörler için mükemmel bir seçimdir.

Göze Çarpanlar

10 adet çarpıcı analog ses: Kick, Snare 1, Snare 2, Tom Hi, Tom Low, Cowbell, Cymbal, Closed Hat, Open Hat, ve FM Sound
Güçlü sequencer: 64 stepli 64 pattern sequencer
Polyrthym: Her enstrüman için farklı pattern uzunluğu seçebilme
Song: 16 adete kadar pattern içeren 16 song
Swing: Her sese veya global olarak ritimlerinize groove ekleyebilme
Randomness: Patternlerinize tahmin edilemeyen variasyonlar ekleyin
Çıkış distorsiyonu: Gerektiği zaman sesinize kirlilik katmak için kullanabileceğiniz özel olarak tasarlanmış zengin distorsion katı
Her şeye sync: Hemen her yazılımsal&donanımsal synthesizer'e, yazılımlara veya arabirimlere MIDI, clock veua USB üzerinden senkronizasyon.
3.5 mm. kulaklık çıkışı
Metronom: Kulaklık takıldığı zaman ana çıkıştan kaldırılan, böylelikle sadece sizin kulağınıza giden, dinleyiciye ulaşmayan metronom.
Çıkış guruplama: Kick, snare veya Hi Hat seslerinizi guruplayıp çıkış alabilmeniz için 4 ek çıkış.
10. renk: DrumBrute Impact'e özel olarak her enstrüman için "color" özelliği etkinleştirilebilir. "Color" her enstrümana ayrı bir renk veren benzersiz bir özelliktir.

Teknik Özellikler

Bağlantı Protokolü: USB
MIDI: GİRİŞ / ÇIKIŞ
CV Kontrol: Var
Synth Prensibi: Analog

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız