2Box Drumit 5 MK II Dijital Davul Seti

109030010003 / 2BOX / 11000
54,000.00 TL 4,970.00 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Drumit Five, kullanıcalara istediği soundu, istediği deriyi kullanma özgürlüğü veren open sound bir dijital davulsistemidir. Sistem, yüksek dayanıklılıkta ve gayet hafif pad ve aksamlardan üretilmiştir. Üzerindeki 4GB tümleşik Flash bellek ile dijital davulda çığır açan yenilikçi ve heyecan verici Drumit Five'ı mutlaka deneyin.

Kolay kurulum ve kullanım:

Özel olarak tasarlanmış hafif ve dayanıklı rack sistem ile kolayca ve istediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz.Ayrıca rack sisteme bağlı Kickpad'i de rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Kendi seçtiğiniz derileri kullanın:

Drumit Five dijital davul sistemi size klasik deri veya mesh head kullanma özgürlüğünü veriyor. Bütün derileri akustik davulunuzdaki gibi kolayca değiştirebilirsiniz.

Floating Rim:

Yenilikçi Floating Rim ile padlerin üzerindeki alanlardan ana ses kalitesinde kasnak sesi alabilirsiniz. Her iki triggerda tek bir stereo kablo ile modüle bağlıdır.

Dual Ses Kullanım Modu:

Padlerin üzerindeki Floatin Rim ile davulunuzu ister akustik davulunuz gibi kasnak sesleri ile kurabilir, ya da bu rim'ler üzerine modül üzerindeki ses kütüphanesinden cowbell, pitch block veya loop gibi farklı sesler atayarak yaratıclığınızı kullanabilirsiniz.

Hi-hat'i alışık olduğunuz gibi kullanın:

Drumit hi-hat alışık olduğunuz akustik hi-hat gibi çalışır. Padler içinde bulunan sensorler ve multi zone triggerlar ile dikey hareketleri de algılayarak gerçek çalım hissi verir.

Multi Zone Ziller:

Drumit Five çok bölgeli zillere sahiptir. Bu sayede akustik bir zildeki gibi 3 farklı bölgeden ses alabilir, dilediğiniz gibi swing çalabilirsiniz.

USB ile Yükleme:

Drumit Five davulunuzu usb ile bilgisayara bağladığınızda başka ses ve setleri sürükle bırak ile kolayca tümleşik hafızaya atabilirsiniz.

Kendi Setinizi Yaratın:

Drumit Five Editör kendi setinizi yaratabilmenize olanak sağlar. Drumit'in yazılımı PC ve MAC'ler ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sürükle-bırak ile kolyaca yeni sesler atabilir, davulunuzu yeni baştan tonlayabilirsiniz.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Mega Yaz Fırsatları