Yamaha Genos 76-Tuşlu Arranger Workstation

Ürün Kodu:103011500055
Marka:Yamaha
Katalog No:GENOS
24,825.64 TL (KDV Dahil) Taksitli Satış Fiyatı 27,584.04 TL
2,988.27 TL'den başlayan taksitlerle Ödeme Seçenekleri ve Taksit Tablosu

Ürün Özellikleri

Ritim : Türk Müziği

Ürün Açıklaması

Yamaha Genos 76-Tuşlu Arranger Workstation

Bir Dijital Workstation'da bulunabilecek en iyi ses kalitesi

Özel olarak geliştirilen Yamaha teknolojisi ile donatılan Genos'un içinde bulunan her tonun muhteşem kalitesi, bugüne kadar kullandığınız diğer tüm Dijital Workstationların ötesinde bir deneyim sunuyor. Duyduğunuz her şey; mükemmel CFX piyano, verimli Kino Strings veya etkili Revo!Drums, sizi uçuracak!

AEM (Artikülasyon Element Modellemesi)

AEM teknolojisi müzik enstrümanlarının karakterlerini simule ediyor. Performans sırasında teknoloji, uygun samplelar ile gerçek zamanlı bir şekilde ne ve nasıl çaldığınızı algılıyor. Samplelar aynen bir enstrümandaki gibi doğal ve uyumlu bir şekilde birleştiriliyor ve uygulanıyor.

-Revo!Drum/SFX Kit

Revo!Drum Kit davulun tonunu en gerçekçi şekilde tekrar yaratıyor. Aynı anahtarı bir çok kez çalarken bile, ses her zaman farklı bir nüansda, daha gerçekçi ve doğal oluyor.

Efektler

Reverb'den Distortion'a, Rotary Hoparlör'den Kompesör'e, Genos benzeri görülmemiş bir DSP gücü sunar.

Yamaha'nın profesyonel yüksek seviye miks konsolları ile aynı VCM teknolojisini kullanan Genos, mükemmel sesi yaratmak için tüm donanıma sahip. Sadece efektlerin güzel duyulması değil, ayrıca etkileyici grafik arayüzü ile de çok güzel görünüyor.

  
İçerik
Müzik yaparken veya yaratırken iyi bir içeriğe ihtiyacınız vardır. Genos'da çok geniş bir yelpazede içerik bulunuyor. 1710'dan fazla enstrüman sesi, 550 arka plan paterni, 216 arpej ve daha fazlasını içeriyor.

- Kullanılmaya hazır içerik

Genos muhteşem bir içeriğe sahiptir ve sizi ilk kullanımınızdan itibaren etkisi altına alır.

Vocal Harmony & Synth Vocoder
Şarkı söylerken sesinize çeşitli Vocal Harmony efektlerini otomatik olarak ekleyebilirsiniz veya Synth Vocoder kullanarak sesinizin eşsiz karakteristiklerini synthesizer ve diğer tonlara yansıtabilirsiniz.

Müziğinizi Genişletin
Genos'un tümleşik içeriği kendi özel veya satın aldığınız paketleri yükleyerek devamlılık arz edecek şekilde geliştirilebilir. Yeni sesler için olasılıkların kapsamı neredeyse sonsuzdur.

-YEM (Yamaha Eklenti Yöneticisi)

YEM Yamaha klavyeleri için genişleme içeriğini yöneten ve PC/MAC için tasarlanmış bir yazılımdır. Ayrıca yeni tonlar ve looplar yaratmanıza olanak tanır.

- Entegre Flash Hafıza

Genos, kendi tonlarınız için yüksek okuma/yazma hızı olan 1.8GB kullanıcı flash hafızasına sahiptir.

  
Sezgisel ve hızlı kontrol

Genos müzik yapımı ve ses yaratmak için sezgisel bir arayüze sahiptir.

-Dokunmatik Ekran

Yeni 9" renkli dokunmatik ekran ile parametreleri seçin ve değiştirin.

- Atanabilir butonlar

Performans sırasında bazı özellikleri kullanmak için hızlı hareket etmeniz gerekir. 6+1 atanabilir butona uygulanabilen fonksiyonları seçin ve sadece bir dokunuş ile istediğiniz fonksiyonu geri çağırın.

Kayıt Hafızası
Kayıt Hafıza özelliği tüm panel ayarlarınızı sanal olarak Registration Memory tuşuna kaydetmenizi (register) ve tek bir tuşla istediğiniz ayarlarınızı geri çağırmanızı sağlar.

Müziğinizi Kontrol Edin
Stil Motoru

Genos geniş bir yelpazede ritmik örnekleme ve faklı tarzlarda eşlik (Styles) içerir. Styles yaratcılığınızı güçlendirmek için sofistike örneklemeler (patterns) içerir. Siz fikri verin Genos size dönsün.

Fikirlerinizi Şekillendiriyor
Muhteşem fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyor

Bir şarkının orjinal fikri ile başlayın, bir enstrüman tonu ve style seçimi yapın. Oynatın ve aranjmanınızı MIDI olarak kaydedin. Sonrasında sesleri overdub yaparak demo veya bitmiş şarkınızı yaratın.

  
Kayıt fonksiyonu (MIDI/Audio)
Hızlı kayıt özelliği ile performansınızı audio (WAV) veya MIDI (SMF) olarak kaydedin. Multi Recording özelliği daha komplex aranjmanlar için gerçek zamanlı ve steptime 16-kanal MIDI squencer barındırır.

Kaydınız ile mutlu olduğunuzda tümleşik kullanıcı bölümüne veya daha kolay paylaşım için USB hafızaya kaydedin.

- Dijital çıkış

Yeni S/PDIF Dijital çıkış, Genos'dan kalite kaybı olmadan çıkış almak için uyumlu stüdyo ekipmanına bağlanabilir veya ev sinema sisteminde kullanılabilir.

Yüksek Kaliteli Klavye
FSX klavye aftertouch özelliğini barındıran premium bir klavyedir. Tuşlar çok detaylı bir üretim sürecinden geçer ve yüksek seviyede dayanıklı, hızlı aksiyonu olan bir şekilde üretilmiştir. 76-tuş profesyonel klavye geliştirilmiş dokunma tepkimesi ile ifadeye ve dinamik performansa olanak tanır.

Arpeggio

Genos'da performansınızı zenginleştiren 216 arpej bulunur. Enstrüman arpejleri, gitar strum arpejleri ve kontrolör arpejleri siz performansına devam ettikçe gerçek zamanlı olarak ses filtrelerini ayarlayarak Live Control özelliğini otomatik hale getirir.

En İyi Performansınızı Gösterin
Direct Access
Direct Access özelliği çeşitli Genos fonksiyonlarına kısa yol yaratır. Direct Access butonuna basitçe basın ve sonrasında diğer bir panel butonuna basın, veya ilgili kontrollere ulaşmak için ayak pedalını kullanın.

  
Performansınızı yükseltin

Çaldığınız tarz ne olursa olsun Genos size yüksek kalitede aranjmanlar, etkili davullar ve güçlü DSP ile eşlik etmeye hazır. Daha önce bundan daha mükemmel bir eşlik görülmedi.

Yüksek kaliteli çıkış
Genos'un ses çıkışı tamamen tekrar tasarlandı ve profesyonel ses kalitesi sunuyor.

- Yeni çıkış devresi

Yeni 32bit Dijital Ses Çeviricisi (DAC) geniş frekans aralığında yüksek kaliteli ses sunar.

- Sub out

Genos'da dört Sub line-out bağlantısı bulunur ve tonunuzu çeşitli durumlara göre ayarlamanızı sağlar.

Performansınıza renk ekleyin

Multi Pad ile daha önceden kayıt edilmiş kısa ritmik veya melodik sekansları ve loopları çalabilir, klavye performansınıza etki ve çeşitlilik katabilirsiniz.

-Audio Link Multi Pad

Multi Pad sadece MIDI datası ile çalışmaz, kendi audio (WAV) dosyalarınız ile de yeni pad içeriği üretebilir ve performans sırasında kullanabilirsiniz.

Yorumlar Yorum Yaz

  • YAMAHA GENOS

    İRFAN Ö., 28.07.2018

    Teknoloji sürekli ilerlesede yamaha nın bu AMİRAL modeli, müzisyenleri en az 10 yıl boyunca idare edecek bir cihaz. Başarılı.........