Yamaha DTX522K Dijital Davul Set

109031500024 / YAMAHA / DTX522

%10 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

23,344.00 TL 26,146.00 TL 2,148.51 TL'den başlayan taksitlerle

BAGET HEDİYELİ!

Not: Kick-Pedal harici olarak satılmakta olup kutu içeriğinden çıkmamaktadır.

DTX522K modelinde yeni geliştirilmiş tom pad'lerle DTX-PAD trampet (snare), özel 3-bölgeli hi-hat ve zil pad'leri, bunlara artı olarak DTX502 modülünün inanılmaz ses ve özelliklerinin hepsi makul fiyatlı bir set konfigürasyonunda sunulur.

Üstün baget hissi için DTX-PAD trampeti kullanarak gerçek bir trampet ifadesi için üç bölgeden her birinde kafa vuruşu, açık kasnak ve kapalı kasnak seslerini çalabilirsiniz. Bu modelde ayrıca ride, crash ve hi-hat için 3-bölgeli çalma özelliği de mevcuttur. Yeni DTX502 modülündeki davul ve perküsyon sesleri sizin en iyi sesleri verebilmenizi sağlar ve gelişmiş egzersiz araçları ve kolay şarkı kaydetme özelliği ile her zaman daha iyiye gidersiniz. USB girişi herhangi bir VSTi yazılım üzerinde kontrol sağlar ve özel wave dosyalarını alabilmenize olanak verir.

Özellikler

Konfigürasyon

 

Modül: DTX502
Trampet: XP80
Tom: TP70 x 2
Floor Tom: TP70
Bas Davul: KP65
Hi-Hat: PCY100 + HH65
Crash Zil: PCY100
Ride Zil: PCY135
Rack: RS502

 

 

 

YENİ! Güçlü DTX502 Davul Ses Modülü

The DTX502'de kendisinden önceki modele göre neredeyse iki kat dalga ROM'u ve 250'den fazla sound vardır ve en iyi VST geliştiricilerden DTX için optimize edilmiş yeni davul ve zil sample'ları içerir. Ayrıca diğer DTX modellerimizden miras kalan sesler de daha iyi çalınabilirlik ve sound için güncelleştirilmiştir.

 

Gelişmiş Teknoloji

Davul vuruşlarını analiz etmek için özel bir lazer teknolojisi kullanarak DTX serisindeki tetikleyici ayarlarını hassas şekilde yaptık bu da lazer doğruluğunda daha doğal bir hissiyat sağladı. Ayrıca bizim üst modellerimizde davul setinin çalışınızdaki her nüansa cevap vermesi için zilin sesini kısma, zil sesini yükseltme ve daha yumuşak trompet sesleri ve PCY100'ü hi hat pad gibi kullandığınızda 3-bölgeli hi-hat teknolojisi gibi gelişmiş özelliklere sahip olabilirsiniz.

 

Ses Susturma Özellikli 3-Bölgeli Ziller Gerçekçi bir İfade Sunar!

 

DTX522K modelinde de orta, göbek ve kenar bölgelerinin her birinde farklı bir ses verebilen profesyonel 3-bölgeli zil pad'lerimiz bulunur. Bu zillerin iyi bir baget hissiyatı ve özel egzersiz için kullanıldığında elektronik davullar için çok önemli olan düşük akustik gürültüsü vardır. Çok doğal bir sallanma hareketine ilave olarak, kenarlarda 360 derece ses boğma fonksiyonu da bulunur. Hatta vurmadan önce zili sessizleştirebilirsiniz. Tamamen DTX'e has bir özellik!

 

 

 

Nota ile Güncelleştirilmiş Egzersiz Fonksiyonları

 

Her egzersiz yaptığınızda mevcut beceri seviyeniz ne olursa olsun sizi daha iyisi için zorlayacak yardımcı davul eğitim fonksiyonu seti bulunur. Bu araçlar ile çalışmak ritmik zamanlamadan pad doğruluğuna ve dayanıklılığa kadar davul için gerekli en önemli becerileri iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Sistem iyileştikçe gelişiminizi izleyebilmeniz için size not bile verecektir.

Yeni Tasarım Çok Yönlü Tetikleyici ve Yükseltme Opsiyonları Sunar

DTX502 modül akustik davul donanımınızla beraber hibrit bir sette kullanmak için mükemmeldir ve dört ilave pad ya da tetikleyici ile büyütülebilir. Pad yükseltmeleri (upgrade) becerileriniz geliştikçe hayalini kurduğunuz davul setini oluşturabilmenizi sağlar.

Orijinal WAVE dosyanızı alınabilir.
12 saniyeye kadar (sampling hızı 44.1kHz, 16bit, mono) , 20 dosya
(NOT: DTX502'nin dahili belleği harici MIDI şarkı dosyaları ile beraber orijinal WAVE dosyalarınız tarafından paylaşılır)

 

Yamaha DTX522K Kurulum Montaj Kılavuzu için tıklayınız.

 

Teknik Özellikler

Konfigürasyon

Ses Modülü DTX502
Rack Sistemi RS502
Pad Seti DTP522

Ölçüler ve Ağırlık (Ses Modülü için)

Ölçüler Genişlik 251 mm
Yükseklik 130 mm
Derinlik 48 mm
  Ağırlık 610 g

Ses İşlemcisi Özellikleri

Maksimum Polifoni 32 nota
Sesler Davul ve perküsyon: 691,Melodiler: 128
Efektler Reverb: 9, Master EQ: 2 band
Davul Kitleri Tanımlı: 50 Kullanıcı: 50 (Toplam hafıza kapasitesi 1MB.)

Kayıt

Nota Kapasitesi Yaklaşık 104,000 Nota (Toplam hafıza kapasitesi 1MB.)
Nota Çözünürlüğü 96 ppq (parts per quarter note)
Şarkı Kayıt Tipi Real-time replace
Şarkı Kanal Kayıt Sayısı 1 kanal
Kayıtlı Şarkılar Demo: 1, Çalışma: 37, Pad: 22, Kullanıcı: 40
Sequence formatı Proprietary, SMF format 0/1

Klik - Metronom Özellikleri

Tempo 30 to 300 BPM, Tap Tempo destekli
Vuruşlar 1/4 to 16/4, 1/8 to 16/8, and 1/16 to 16/16
Zamanlama Aksan, Çeyrek Nota, Sekizlik Nota, Onaltılık Nota
Etüd Özellikleri Groove Check, Rhythm Gate, Measure Break, Tempo Up/Down, Change Up, Pad Gate, Part Mute, Fast Blast

Diğer Özellikler

Bağlantılar ÇIKIŞ [L/MONO] (Standart mono), ÇIKIŞ [R] (Standart mono), Trigger girişler 1, 5, 6, 9 (Standart stereo phone, L: Trigger, R: Rim switch), Trigger girişler 2, 3, 4, 7 (Standart stereo, L: Trigger, R: Trigger), HI-HAT KONTROL (Standart stereo), AUX IN (Stereo Mini), Kulaklık (Standard stereo), USB TO HOST
Aksesuarlar Güç adaptörü (PA-130), Modül tutucu, modül tutucu vidaları x2, Kullanım KIlavuzu

Audio Transferi

Örnekleme 20 waves (maksimum)
Sample Data Bit 16 bit
Örnekleme Zamanı * Mono/Stereo 44.1kHz: 12 sec (mono)
Örnekleme Formatı WAV, AIFF

 

DTX502 serisi özellikleri

 

DTX Hybrid use case

 

 

 

 

 

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Mega Yaz Fırsatları