Yamaha CLP565GP Dijital Kuyruklu Piyano (Parlak Siyah)

Ürün Kodu:102021500109
Marka:Yamaha
Katalog No:CLP565GP
29,702.56 TL (KDV Dahil) Taksitli Satış Fiyatı 33,002.84 TL
3,575.31 TL'den başlayan taksitlerle Ödeme Seçenekleri ve Taksit Tablosu

Bu Ürünün Diğer Varyasyon ya da Benzerleri

Ürün Açıklaması

Tabure Hediye
Kulaklık Hediye
Ücretsiz Teslimat
2 Yıl Garanti
Doremusic Güvencesi
Clavinova’nın rafine sesi, tuşesi ve pedalları bir piyanonun temel ifade becerilerini sergiliyor.

Ses, tuşe, pedallar. Amaç ancak bu üç faktör uyum içinde olduğunda meydana gelebilen büyük konser piyanosunun gerçek ifade gücünü elde etmektir. Bu dijital piyano, piyano benzeri tasarım ve performansın yanında çekici fonksiyonlar sunuyor.

GENEL BAKIŞ

Birinci sınıf bir Yamaha konser piyanosundan kaydedilen gelecek nesil piyano sesi kaynağı ve ses ile duyguları tam olarak ifade edebilmenizi sağlayan bir klavye. Sadece performansla ilişkili tüm unsurları iyileştirmekle kalmadık ayrıca bunları çalan kişinin orijinal niyetlerini üretebilme becerisine sahip bir piyanoda birleştirdik. Sonuç ise gerçek konser piyanosu benzeri bir ifade becerisidir ve biz bunu “Gerçek Piyano İfadesi” olarak adlandırıyoruz. Duvar piyanosunu hatırlayan güzel bir görünüm ve gerçekten yararlı fonksiyonlar ile bu enstrümanlar, keyifli bir piyano performansı için istediğiniz her şeyi üst seviyeye taşıyan dijital piyanolardır. Clavinova CLP Serisi.

Gerçek piyano sesi, sadece sizin için

Tek bir düğmeye dokunarak dünyaca ünlü iki kuyruklu konser piyanosuna ulaşabilmenizi sağlayan CLP Serisi çalmak istediğiniz müzik için mükemmel piyano tonunu seçebilmenizi mümkün kılıyor. Yalnızca sample yapılmış seslerden fazlasını sunan CLP Serisi bu iki benzersiz enstrümanın ifade özelliklerini titiz ve detaylı şekilde yeniden üretiyor.

Yorumlar Yorum Yaz

Bu ürün hakkında henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?