Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

Ürün Kodu:103011600004
Marka:Novation
Katalog No:NOVLKMIN2
600.27 TL (KDV Dahil) Taksitli Satış Fiyatı 666.97 TL (102.00 EUR)
72.25 TL'den başlayan taksitlerle Ödeme Seçenekleri ve Taksit Tablosu

Ürün Açıklaması

Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

Novation Launchkey Mini tuşlu bir enstrüman ve 16 adet renkli padi bulunan Novation’un yeni müzik aletidir.  Padler ile loopları, ses efektlerini ve transportları kontrol edebilirsiniz. 
 
Launchkey Mini ayrıca 25 tuşlu bir klavyeye, 8 atanabilir dönebilen kontrol, 7 fonksiyon butonu ve 2 performans butonu bulundurmaktadır. Sahnede veya evde performans veya üretim için ideal, kompakt ve taşınabilirdir.

Popüler Launchkey MIDI denetleyici serisinin 2. nesli.

Launchkey Mini MKII Novation'ın en kompakt ve taşınabilir MIDI klavye denetleyicisidir. Küçük olabilir, ancak Ableton Live'da masanızın karmaşıklığını bozmadan yeni parçalar yaratmak için ihtiyacınız olan her şeyi verir.

Launchkey Mini MKII, elektronik müzik üretmenin kolay ve eğlenceli olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm kontroller taktığınız anda çalışır ve Ableton Live'da en mantıklı olacak şekilde düzenlenmiştir. 16 hıza duyarlı yastıklar, klipler çıkarmaya ve atım yapmanıza izin verir. Klipler yüklendiğinde, çalınırken ve kaydedildiğinde size göstermek için yanarlar; Ableton Live oturum görünümünüzle eşleşecek şekilde düzenlenir; Klipleri başlatmak için bir sıra ve onları durdurmak için bir sıra. Enstrümanlarınızı sekiz yüksek kaliteli topuz kullanarak kolayca değiştirebilir ve oynamayı gerçekten keyifli hale getiren hızlı bir synth tarzı eylemi olan 25 notalı bir mini klavyede fikirleri tasvir edebilirsiniz.

Launchkey Mini MKII, kompakt ve çantanızda fırlayacak kadar dayanıklı olduğundan, her yere götürebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınıza taktığınız andan itibaren çalışır ve herhangi bir sürücü veya güç kablosuna ihtiyaç duymazsınız çünkü sınıfı uyumludur ve USB üzerinden otobüsle çalışır. Novation'ın ücretsiz Launchkey Uygulaması gibi her tür iOS müzik uygulamasını kontrol etmek için bir Kamera Bağlantı Kiti aracılığıyla iPad'inize bağlayabilirsiniz.

Launchkey Mini MKII, FL Studio, Pro Tools, Nedeni, Cubase ve Mantık ile herhangi bir eşleme olmaksızın derhal bütünleşir. Ableton Live Lite, Novation Bass Station ve V-Station sanal enstrümanları ve Loopmasters'tan 1GB örnekler de dahil olmak üzere, müzik yapmaya başlamanız için gereken her şeyle birlikte gelir.

Yorumlar Yorum Yaz

Bu ürün hakkında henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Videolar