Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye

Ürün Kodu:103011600007
Marka:Novation
Katalog No:NOVLKE61MK2
1,907.24 TL 251.99 EUR (KDV Dahil)
173.49 TL'den başlayan taksitlerle Ödeme Seçenekleri ve Taksit Tablosu

Ürün Özellikleri

Tuş Sayısı : 61 Tuşlu

Ürün Açıklaması

Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye

25, 49, 61 tuşlu keyboard'un 50 adet kontrol düğmesi mevcut ve Ableton'ı kontrol edebileceğiniz 16 adet dokunduğunuzda parmağınızın hızına duyarlı, çok renkli padleri vardır. Launchkey ile DAW mikserinizi ya da enstrümanınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrol yüzeyi, Lauchkey ve Launchpad iPad yazılımlarını kontrol edebilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca Mac ve Windows'da çalışan V-Station & Bass Station synth plug-inleriyle de uyumludur. 

Novation Launchkey (MK2), Ableton Live'ı kullanarak elektronik müzik üretmenin ve gerçekleştirmenin en hızlı ve en kolay yoludur. USB vasıtasıyla takın ve anahtarlar, geçiş tuşları, topuzlar ve hız duyarlı RGB tuşları, oturum görünümünüzün, aletlerin, efektlerin ve karıştırıcının derhal kontrol edilmesini sağlar. Ableton Live oturumunuzla eşleşecek şekilde, sekiz sıra halinde düzenlenmiş 16 ped'i kullanarak klipleri başlatın, FX'i kontrol edin, çalın ve çok daha fazlasını yapın; Klipleri başlatmak için bir sıra ve onları durdurmak için bir sıra. Tam renkli RGB LED'leri, hız duyarlılığı atımlarınıza gerçekten biraz hisse vermenizi sağlarken kliplerinin rengiyle de eşleşecekleri anlamına gelir. Launchkey, ancak sesi istediğiniz gibi şekillendirmenize izin vermek için tasarlanmıştır. Alet ve efektlerinizi ayarlamak için sekiz kaya gibi katı döner düğmeler kullanın ve karıştırıcıyı elle kontrol etmek için dokuz adanmış geçiş cıvarı kullanın. 61-nota synth tarzı klavye, hafif, hızlı ve çok kolay oynamakla birlikte, aynı zamanda hız duyarlıdır ve böylece gerçekten anlamlı performanslar yaratabilirsiniz. Tüm kontroller, Ableton Live ile kesintisiz ve anında bütünleşir ve her şeye yeniden devredilebilir. Elbette, Ableton'u kullanmazsanız, In Control'ü kullanarak diğer büyük müzik yazılımlarına eşleme yapar. Launchkey 61, herhangi bir yere girebilecek kadar zor. Dizüstü bilgisayarınıza taktığınız andan itibaren çalışacak ve herhangi bir sürücü veya güç kablosuna ihtiyaç duyulmayacak çünkü USB uyumlu ve sınıf uyumlu bir cihaz. Launchkey, Ableton Live Lite, Bas İstasyonumuz ve V-Station sanal enstrümanlarımızı ve ayrıca dünyanın önde gelen örnek mağaza Loopmasters'tan üretime hazır örnekleri içeren kapsamlı bir 1GB koleksiyon oluşturmaya başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

1 x Launchkey MIDI denetleyicisi klavye
1 x USB Tip A - Tip B kablosu (1,5 m)
1 x Ürün / yazılım da dahil olmak üzere Başlangıç ​​Kılavuzu, aşağıdakilerin indirilmesine izin veren kayıt ayrıntıları:
Popüler DAW'ler için kurulum talimatları
Novation V-Station synth eklentisi
Novation Bass Station eklentisi
Loopmaster örnekleri
Ableton Live Lite müzik oluşturma yazılımı için indirme talimatları bulunan Live Lite kayıt kartı

Yorumlar Yorum Yaz

  • novation launckey

    ulku a., 30.11.2018

    ne diyebiliriz tek kelimeyle super adamlar yapıyorlar belki yaza dogru alırız abartmak gibi olmasın gercekten guzel bir urun

Videolar