Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye

Ürün Kodu:103011600006
Marka:Novation
Katalog No:NOVLKE49MK2
1,542.71 TL 200.62 EUR (KDV Dahil)
140.33 TL'den başlayan taksitlerle Ödeme Seçenekleri ve Taksit Tablosu

Ürün Özellikleri

Tuş Sayısı : 49 Tuşlu

Ürün Açıklaması

Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye

Launchkey, kullanımı kolay MIDI klavye denetleyicisidir. Elektronik müzik üretmek ve gerçekleştirmek için özellikle hızlı ve kolay yolu, özellikle Ableton Live'da - çünkü amaç için özel olarak tasarlanmış bulunuyoruz. USB vasıtasıyla takarsınız ve anahtarları, geçiş cetvellerini, topuzları ve pedleri hayata geçirilir ve elinizle ızgaranız, aletler, efektler ve mikseri kontrol edebilir, info music shop güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

Novation Launchkey MK2 49-Key Controller, birçok popüler DAW için önceden eşlenmiş kontrolü olan bir USB MIDI denetleyicisidir. Ayrıca, döngüleri, örnekleri ve daha fazlasını başlatmak için kullanılabilen 16 hıza duyarlı, RGB arkadan aydınlatmalı tetik pedleri vardır. Launchkey, USB veriyolu güç kaynağıdır ve Mac'ler, PC'ler ve iPad'ler ile uyumludur.
RGB başlatma pedlerine ek olarak, sekiz düğme, bir dönme kuvveti ve modülasyon tekerleği, özel taşıma kontrolü ve dokuz kaydırıcı bulunuyor. Abeton Canlı, FL Studio, Pro Tools, Nedeni, Cubase, Mantık ve diğerleri gibi popüler DAW'lerin otomatik kontrolü için Novation'ın ön eşlemeli şablonlarını kullanır.

Paket aynı zamanda Ableton Live Lite, royalty free döngüler ve tek çekim içeren 4GB Loopmasters örnek kütüphanesi ve ayrıca Ableton Live 9 (Piano, Rhodes, Hammond Organ) için üç adet tamamen örneklenmiş Çok basit örnek alet içeren bir yazılım paketi de) içeriyor. Novation'ın klasik analog synth'leri, Bas İstasyonu ve V-İstasyonu'nun yazılım sürümleri.
Launchkey ve Launchpad uygulamalarını iPad'inizle birlikte üretmek ve Launchkey ile gerçekleştirmek için ücretsiz indirebilirsiniz.

Mac, Windows ve iPad

Launchkey, Mac ve Windows uyumluluğuna ek olarak, doğrudan Apple Kamera Bağlantı Seti (dahil değil) ile iPad'inize bağlanır.
 
Donanım 

49-nota hız duyarlı synth tarzı klavye
16 tam renkli RGB arkadan aydınlatmalı hız duyarlı tamburlu pedler
8 düğme
9 sürgü
6 adet özel taşıma kontrolleri
Eğim virajı ve modülasyon tekerleği
2 oktav / transpoze düğmeleri
7 segment 3 karakterli LED ekran
2 Parça / MIDI Kanal düğmesi
8 sessiz / solo düğme ve geçiş düğmesi
3 InControl düğmesi
2 tam renkli RGB arkadan aydınlatmalı yuvarlak düğme
USB soketi
DC güç soketi
Sürüş pedalı 1/4 "jack soketi
Kensington güvenlik yuvası


Yazılım Uyumluluğu

Ableton Live Lite 9 dahildir. Zaten Ableton Live'ınız varsa, Launchkey ile çalışmak için 9 veya daha büyük bir sürüm olmalıdır. Ableton Live'ın önceki sürümlerinde InControl için Launchkey entegrasyonu bulunmadığından en son sürüme güncelleştirilmesi önerilir. Launchkey ayrıca standart MIDI denetleyicisi olarak da çalışacak

Güç Gereksinimi

Tamamen USB bus enerjili

Maksimum güç tüketimi 9V DC 250mA> (Güç kaynağı dahil değildir)
İşletim Sistemi Uyumluluğu
Mac OS X 10.10, 10.9, 10.8, 10.7
Windows 7,8,10
IOS

Fiziksel Özellikler

30.5 x 10.6 x 3.5 "(775 x 270 x 90 mm)
Ağırlık Üretici Tarafından Belirtilmedi
 

Yorumlar Yorum Yaz

  • Çok memnunum

    Kübra B., 02.05.2020

    Bu midi klavyeden çok memnunum.Orta seviye ve üst seviyeler için mükemmel. kargo hızlı. ve çok güzel güvenilir. herkese tavsiye ederim

Videolar