MXR M80 Bass DI Box & Distortion Pedalı

105110720004 / MXR / M80
4,182.00 TL 384.90 TL'den başlayan taksitlerle

MXR M80 Bass DI Box & Distortion Pedalı

Nihayet, ihtiyaç duyulan her şey küçük, sağlam bir kutuda. Canlı çalmak ve ölümcül parçalar kaydetmek için ciddi bir DI'a ihtiyacınız var. Tonlarınıza tokatsılık eklemek için bir preamp'e ve iyi ayarlanmış bir EQ'ya sahip olmalısınız. Ve elbette dolgun, özel bir distortion'sız yapamazsınız. Türünün tek örneği olan bu pedal, tüm bunları, en kontrolsüz konser ve basçılara dayanabilecek sağlamlıkta, bomba geçirmez bir kutu içerisinde sunuyor. En yüksek kaliteli bileşenlerle üretilen M-80, sıcaklıktan şeffaflığa ve volkanik gürlemelere kadar her şeyi, menü ekranlarıyla veya deşifre edilemeyen kullanma kılavuzlarıyla boğuşmanıza gerek bırakmadan sağlıyor. Önceden ayarlanmış güzel bir EQ için Color düğmesini devreye soktuktan sonra, üç bant kontrol sayesinde tonunuza ince ayar çekebilirsiniz. Gain düğmesiyle ideal distortion'ınızı bulabilir, temiz sinyalinizle doğru miktarda harmanlayabilir, sonra da ayağınızla istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayarlanabilir noise gate'i, sustain'i arttırırken dip gürültüsünü ve vızıltıyı ortadan kaldırıyor. XLR ve paralel ¼ çıkışları ve phantom power düğmesi sayesinde, yeni ton seçimlerinizi uygulamaya geçirmekte hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Güç: 9 Volt'luk tek pil veya Dunlop ECB-003 AC Adaptörü. Kontroller: Effect ayak düğmesi, efekti açar veya bypass moduna geçirir (kırmızı LED, efektin devrede olduğunu gösterir). Distortion ayak düğmesi, Distortion kanalını devreye sokar veya devreden çıkartır (Distortion LED'i, Distortion'ın devrede olduğunu gösterir). Bass/Mid/Treb EQ düğmeleri, clean ve distortion tonlarının ince ayarını sağlar. Color düğmesi, bas için optimize edilmiş, önceden ayarlı bir EQ'yu aktive eder. Clean Volume düğmesi, clean ton kanalı için çıkış seviyesini ayarlar (Effect ayak düğmesi devrede ve Distortion ayak düğmesi devre dışıyken). Şu düğmeler sadece Distortion kanalı seçiliyken faaldir: Distortion Volume düğmesi, toplam çıkış seviyesini ayarlar. Blend düğmesi, distorted ve clean sinyallerin karışımını kontrol eder. Gate Trigger düğmesi, noise gate'in gürültü alt eşiğini veya hassasiyetini ayarlar. Gate düğmesi, noise gate'i açar veya kapatır. Gain düğmesi, distortion seviyesini ayarlar. Phantom/Ground düğmesi, Direct Output Ground Lift (düğme yukarıdayken) ve Phantom Power (düğme basılıyken) arasında geçiş sağlar.

 

 

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Efekt Modeli Distortion Pedalları

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri