x
Neden doremusic?
Neden doremusic ?* Türkiye`de müzik aletleri sektöründe %85 pazar payı ile en büyük ve en güvenilir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* Portföyümüzde İthalatını yaptığımız ve pazarladığımız tüm ürünlerin, Türkiye`deki tek Distribütörü / Ana ithalatçısı olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. 
* Resmi internet sitemiz dışında, 5 tanesi İstanbul`da, 2 tanesi İzmir`de, 1 tanesi Ankara`da ve 2 tanesi de Adana`da ve 1 tanesi Mersin`de olmak üzere 11 perakende mağazası ve 600`den fazla bayisi ile, Türkiye`de satış noktası en fazla olan firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* 1 tanesi İzmir`de, 1 tanesi İstanbul`da, 1 tanesi de Ege Serbest Bölge`de olmak üzere, 6500 m2 kapalı depo hacmi ile, Türkiye`deki müzik aletleri sektörünün en büyük depolama ve stok hacmine sahip firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* Kendi perakende satış mağazaları ve showroomları dışında, Türkiye`de ki 800`den fazla müzik marketin ve internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği sanal ve zincir mağazalar olan,hepsiburada.comMediaMarkt, BestbuyD&R gibi firmaların da müzik aletleri tedarikçisi olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* Türkiye pazarındaki tüm konservatuarların, müzik fakültelerinin, güzel sanatlar liselerinin, askeri kurumların ihalelerine girerek bu kurumların da sektördeki tedarikçisi konumunda olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* Firmamızda çalışan tüm satış görevlileri, Müzik Aletleri Sektörünü tanıyan ve bir çoğu müzisyenliği profesyonel anlamda yapan, alanında uzman kişilerdir. Enstrümanınızı satın almadan önce, her konuyu danışabileceğiniz, ana amacı ticaret ve satıştan önce, sizin için en doğru bilgilendirmeleri yapmak olan uzman bir ekibimiz olduğu için bizi tercih edebilirsiniz.
* Kendi Perakende satış mağazalarında ve showroomlarında, her türlü ithal ettiği ürünü, zengin çeşidiyle ve renk alternatifleriyle sizler için sergileyen ve satan tek distribütör olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* Müzik Aletleri Sektöründe satış sonrası desteğini profesyonelce uygulayan tek firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* İthalatını yaptığı tüm ürünlerin teknik servisini kendi bünyesinde bulunduran ve gerek yedek parça gerekse tamir konusunda en hızlı çözüme ulaşabileceğiniz tek firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* İthalatını ve satışını yaptığımız ürünler, 2-10 yıl arasında Garanti Kapsamında olduğundan ve firmamız tarafından ithalatı ve dağıtımı yapılan markalarımızın Türkiye genelinde neredeyse tüm illerde bir satış noktası bulunduğundan bizi tercih edebilirsiniz.
* İnternetten alışveriş yapmak sizlere öncelikle zaman kazandırmaktadır. Kalitesi ve markası kabul edilmiş ve dünyaca onaylanmış tüm markaların ithalatını yapıp, internet sitemizden online satışını yapmakta olduğumuz için, doremusic e- ticaret sitesi sayesinde mağaza mağaza gezip yorulmamış, taşıt parası ödememiş ve saatlerce zaman kaybı yaşamamış olduğunuz için bizi tercih edebilirsiniz. 
* İnternet sitemizden yapacağınız 50tl ve üzeri tüm alışverişlerinizde, satın aldığınız ürünü ücretsiz kargo ile gönderdiğimiz için ve Müzik Aletleri gibi hassas ürünleri, Türkiye?nin her noktasına, en hızlı ve en güvenli şekilde gönderen tek firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
* Türkiye`de satış kaygısı yaşayan bazı firmalar, ürünü satabilmek ve müşteriye güven verebilmek adına, sattığı ürünün ana bayisi yada ithalatçı firması olduğunu söylemekteler. Bu konuda lütfen dikkatli olunuz.Saygılarımızla
doremusic ailesi 

©1993-2013 Do-Re Dış Tic. Ltd. Şti. - Galipdede Cad. No:14 Kat : 1 Tünel/Beyoğlu/İstanbul - 0212 236 57 13 - 0533 920 68 83 - destek@doremuzik.com.tr
Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda
değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Do-Re Dış. Tic. Ltd. Şti. herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.