x
İNTERNET SATIŞ - (0212) 236 57 13 | MERKEZ OFİS - (0212) 236 36 40
Neden doremusic?

* Türkiye`de müzik aletleri sektöründe hem toptan hem perakende ağı ile %50’nin üzerinde pazar payı ile en büyük ve en güvenilir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Portföyümüzde var olan  tüm ürünlerin, Türkiye Distribütörü ve  ithalatçısı olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Müzik aletleri perakendeciliğinde Dünya sıralamalarında kabul edilen bir marka değerine sahip olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Reski internet sitemizdeki satış hizmetimizle beraber,  İstanbul’da 13, Ankara’da 4, İzmir’de 2 olmak üzere, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Antalya, Samsun ve Bursa’da olmak üzere 25 perakende mağazası ve 600`den fazla bayisi ile, Türkiye`de satış noktası en fazla olan firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Başladığımız yer olan İzmir`de, İstanbul`da, Ege Serbest Bölge`de olmak üzere, 12000 m2 kapalı depo hacmi ile, Türkiye`deki müzik aletleri sektörünün en büyük depolama ve stok hacmine sahip firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Kendi perakende satış mağazaları ve showroomları dışında, Türkiye`de neredeyse tüm müzik aletleri satış noktalarının tercih ettiği tedarikçi olduğumuzdan dolayı bizi tercih edebilirsiniz.

* Sadece müzik aletleri perakendeciliği değil,  Türkiye’de var olan müzik eğitimine ve ülkemizdeki müzik eğiliminin şekillenmesine faydamız olması için 2015 yılında başladığımız doremusic Akademi ile, sürekli gelişen müzik okullarımız ve gelişmeye gösterdiğimiz gayretimiz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Türkiyedeki tüm konservatuarların, müzik fakültelerinin, güzel sanatlar liselerinin, askeri kurumların ilk tercihi olduğumuz,  bu kurumların da sektördeki en önemli tedarikçisi konumunda olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* Firmamızda çalışan tüm satış görevlileri, Müzik Aletleri Sektörünü tanıyan, sürekli eğitim alan, alanında uzman kişilerdir. Enstrümanınızı satın almadan önce, her konuyu danışabileceğiniz, ana amacı ticaret ve satıştan önce, sizin için en doğru bilgilendirmeleri yapmak olan uzman bir ekibimiz olduğu için bizi tercih edebilirsiniz.

*Bulunduğumuz tüm şehirler başta olmak üzere  Tüm Türkiye çapında yaygın servis sistemimiz için bizi tercih edebilirsiniz.

* İthalatını yaptığı tüm ürünlerin teknik servisini kendi bünyesinde bulunduran ve gerek yedek parça gerekse tamir konusunda en hızlı çözüme ulaşabileceğiniz tek firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* İthalatını ve satışını yaptığımız ürünler, 2-10 yıl arasında Garanti Kapsamında olduğundan ve firmamız tarafından ithalatı ve dağıtımı yapılan markalarımızın Türkiye genelinde neredeyse tüm illerde bir satış noktası bulunduğundan bizi tercih edebilirsiniz.

* İnternetten alışveriş yapmak sizlere öncelikle zaman kazandırmaktadır. Kalitesi ve markası kabul edilmiş ve dünyaca onaylanmış tüm markaların ithalatını yapıp, internet sitemizden online satışını yapmakta olduğumuz için, doremusic e- ticaret sitesi sayesinde mağaza mağaza gezip yorulmamış, taşıt parası ödememiş ve saatlerce zaman kaybı yaşamamış olduğunuz için bizi tercih edebilirsiniz.

* İnternet sitemizden yapacağınız 50TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, satın aldığınız ürünü ücretsiz kargo ile gönderdiğimiz için ve Müzik Aletleri gibi hassas ürünleri, Türkiye?nin her noktasına, en hızlı ve en güvenli şekilde gönderen tek firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

KATEGORİLER
ÖNEMLİ BİLGİLER
SOSYAL MEDYA
©1993-2017 Do-Re Dış Tic. Ltd. Şti. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.